A może kolorowa stylizacja na imprezę?

Dawniej karnawałowe spotkania oznaczały czas, w którym zawieszano wszelkie zasady i każdą rzecz można było wykonywać odmiennie niż robi się to na co dzień. Tak samo możesz podejść do imprezowanie również dziś. Również w sytuacji, kiedy szukasz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Codziennie chadzasz zachowawczo ubrana do biura? W takim razie w ramach karnawału możesz wybrać barwne imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, by przeobrazić się w najbarwniejszą personę na parkiecie?

kobieta przed imprezą
Autor: Igor Menezes - Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Opcji jest ogromna ilość. Przede wszystkim znajdź dla siebie ciekawą kolorową sukienkę. Nieustannie trendy są paski. Jeśli postawisz na wielobarwne pasy na pewno przyciągniesz uwagę i natychmiast odróżnisz się od tłumu. Dobrym pomysłem jest także to, by wybrać jedną, intensywną barwę. Może to być zieleń albo czerwień. Najważniejsze, żeby było kolorowo oraz niestandardowo. To jednak dopiero początek kreacji, bo jeżeli chcesz wyglądać naprawdę kolorowo, powinnaś także zmodyfikować kolor włosów. Oczywiście nie musi się to stać przy użyciu farby do włosów.

Przede wszystkim, jeśli mowa o skrajnych rozwiązaniach, jak włosy zielone czy pomarańczowe. Z pewnością nie chciałabyś tak następnego dnia wybrać się do pracy. Możesz jednak sięgnąć po kolorową perukę.

Do takiego outfiru dobierz także kolorowy makijaż i kreacja będzie gotowa. W tym celu możesz również użyć inne sztuczne akcesoria, np. sztuczne, kolorowe rzęsy. Nie muszą przypominać naturalnych, żeby robiły niesamowite wrażenie. To samo można powiedzieć o długich tipsach.Imprezowe inspiracje to też buty. By poznać znacznie więcej imprezowych inspiracji sprawdź to: zainspirował mnie ten wpis.

Wiele osób uważa, że to najbardziej istotny element stylizacji. Kolorowe buty na szpilkach będą pasować idealnie. Pamiętaj jednak, żeby wziąć też obuwie do przebrania. W balerinkach będzie Ci się zdecydowanie bardziej komfortowo poruszać na parkiecie, a możesz je zmieścić nawet do małej torby.