Które kolory są nadal trendy

Jakie kolory były i nadal są modne w tym roku?. Otóż rok 2014 to przesyt neonów, ale możemy też spotkać pudrowe kolory świetnie się sprawdzają. Tak, więc modne kolory 2014 to wszystko poza klasyką, więc lepiej zrezygnować z czarnych, białych i szarych zachowawczych barw – ten rok pozwala ponieść się kolorom. Dziś nikogo nie dziwi połączenie czerwieni i fioletu, więc nie bójmy się koloru.
moda
Autor: Rebel Forever
Źródło: Rebel Forever
Wiele osób twierdzi, że dress code w firmie nie pozwala im na szaleństwo w kolorystyce stroju, jednak prawda jest taka, że pomarańczowa koszula w zestawieniu z elegancką ołówkową czarną spódnicą na pewno nie będzie powodem problemów w pracy. Można też postawić na kolorową zieloną sukienkę o właściwej długości. Wiele kolorów sprawdzi się się nawet w czasie służbowych spotkań wystarczy, że fason naszego stroju był klasyczny. Wiele osób nie chce rzucać się w oczy i stawia na mdłe odcienie jednego koloru, co sprawia, że dana osoba wygląda smutno i niezbyt ciekawie.
Jeżeli patrzy się na niedrogie zestawienia na plażę to oczywistością jest, że nie sprawdzą się one w biurze, jednak, jeśli znajdziemy kolorową sukienkę ze stójką, to zdecydowanie sprawdzi się ona w biurze. Panowie też mogą postawić na kolorowe koszule lub krawaty, by przełamać monotonię swoich strojów.

moda
Autor: Julita Davies
Źródło: www.wola.pl
Już za chwilę zacznie się wakacyjny sezon. Dlatego też w sklepach na wystawach widzimy różnego rodzaju wakacyjne stylizacje. Każdy dobrze wie, że wakacyjny czas rządzi się innymi prawami niż pozostałe pory roku. Latem można pobawić się kolorami i fasonami naszych ciuchów. Możemy pozwolić sobie na krótsze spódniczki i bardziej wydekoltowane bluzki. Panowie już nie są skazani na eleganckie buty i mogą ubrać jakieś lżejsze obuwie. Mogą też zrezygnować z krawatów i rozpiąć guzik pod szyją. Wakacyjny luz pozwala na miła odmianę dla ciała i oka, ale na pewno nie pozwala na niechlujność.

Elegancki gadżet będzie świetnym rozwiązaniem, jeżeli w pracy mimo letnich upałów musimy być w służbowym mundurku. Warto jest zacząć nosić ciuchy odpowiadające konkretnej porze roku. Bo później zimą nie będzie jak nosić wszystkich pięknych krótkich sukienek, czy wydekoltowanych bluzek. Wakacyjne stylizacje pozwalają na łączenia, na które nie pozwolilibyśmy sobie w innych porach roku. Każdy przynajmniej raz na jakiś czas powinien zaszaleć i zabawić się modą, bo właśnie po to ona jest, by czerpać z niej przyjemność, a nie ciągle trzymać się utartych schematów.