Kreacje marki Joseph Ribkoff i eleganckie dodatki Maramba

Elegancka i luksusowa kreacja dla damy - tak też myślimy w przypadku kreacji marki, Josepf Ribkoff Sukienki z tą metką zdobią kobiece ciała od końca lat sześćdziesiątych, kiedy to w Kanadzie rozpoczęła się ich produkcja. Twórca oferuje niezwykłe kreacje i dodatki, stworzone z najlepszej jakości materiałów. W garsonkach Joseph Ribkoff panie udadzą się i na formalne spotkanie wieczorowe i luźniejszy wypad. Poza sukienkami firma proponuje zainteresowanym bogatą gamę żakietów i spódnic. W zależności od potrzeb autokreacji panie wybiorą sobie kreacje wieczorowe, a także szyte w firmie wyłącznie na zamówienie.
Sukienka marki Joseph Ribkoff - imagine24
Autor: imagine24.pl
Źródło: imagine24.pl
Sklepy internetowe oferują klientkom całą gamę kolorów i stylów ubrań te marki. Wytwórca szczyci się doświadczeniem i rozpoznawalnością – w kreacje Ribkoff stroją się najładniejsze Amerykanki, w konkursach tamtejszej Miss. Koszty za kreacje bywają dość zróżnicowane – za prostą bluzkę z głębszym wcięciem wydamy już 400 złotych, żakiet wykonany w większości z materiału sztucznego to koszt bliski 700 złotych.

Cenowo najdroższe są jednak sukienki, szczególnie dopasowane (porównaj Joseph Ribkoff sukienki). Zamawiany w specjalnej ofercie egzemplarz, z opcją noszenia tył na przód(!) to kwota sięgająca tysiąca złotych. Tymczasem długa, podkreślająca kształty kreacja z pozłacanym wzorkiem zmusi bogatsze panie do włożenia w zakup jeszcze 200 złotych.Do szykownej kreacji nie sposób nie dobierać pasującej biżuterii. Naszyjniki, breloczki, bransoletki – wszelkie dodatki podkreślają wyjątkowość kobiety. Do oferty w sam raz pasują wyszukane biżuterie, autorstwa Maramba. Ponieważ mówimy o luksusie, więc obracamy się przede wszystkim wokół dodatków z metalu i szkła. Warto jednak upewnić się czy interesująca nas biżuteria nie posiada szkodzącego skórze niklu.

Biżuteria Maramba to świetna propozycja dla odważnych kobiet, ubierających się odważnie, kolorowo (zobacz pełną ofertę). Ceny są wysokie, ale, podstawowym założeniem twórcy było ubranie zamożniejszej części pań. Chodzi przy tym o panie wybierające elegancję i oryginalność. Do najdroższych elementów zaliczą się naszyjniki – ich wartość sięga i przekracza min. 200 złotych. Za pierścionki w różnych konfiguracjach (szkło, złocenia, srebro) zapłacimy już od 40 złotych w górę.