Czas pomyśleć o wakacjach

Chociaż jest jeszcze wiosna, na zewnątrz gorąco niczym w pełni lata. Słupek rtęci sięga nawet 32C! Taka pogoda sprzyja plenerowym wycieczkom. Wystarczy w niedzielny poranek przekąsić wcześnie śniadanie, ubrać komfortowy strój, potem wskoczyć w trampki lub tenisówki męskie i możemy spędzić w przyjemny sposób wolny dzień. Można pojechać nad rzekę, popływać czy też łowić ryby, pójść do lasu - słowem - miło spędzić czas.


Świetnym pomysłem jest też skorzystanie z szerokiej oferty coraz to większej liczby obiektów sportowych: kortów tenisowych, boisk do gry w piłkę, pływalni czy siłowni. W tymże przypadku proponujemy modne męskie tenisówki i już w maju dbamy o tężyznę fizyczną!

Z pewnością przyda się nam taka inwestycja, bo już za chwilę rozpocznie się sezon wakacyjny. Wyjedziemy na urlop do Kołobrzegu, Lizbony, na Kretę czy w inne równie tropikalne kraje. Najlepiej już dzisiaj rozglądnąć się za sandałami męskimi, koniecznymi podczas urlopowych podróży po Europie i nie tylko. I tutaj bardzo ważna zasada – ponieważ większość panów nie obrała drogi pana Cejrowskiego i wkłada skarpety a więc musimy zapamiętać, że przenigdy nie możemy zakładać skarpet do męskich sandałów.

Na bardziej chłodne dni - w maju mogą takie wystąpić - proponuję stylowe półbuty świetnie dopasowane do lnianego letniego stroju czy koszuli z krótkim rękawem. W ten sposób ubrany pan nie musi się obawiać o swoje image - a co za tym idzie - pewność siebie podczas wieczornej dyskoteki w hotelowej restauracji.

Jednak późna wiosna i letnia pora niosą ze sobą wiele modowych pułapek. Zdarza się bowiem, iż wygoda walczy z dobrym gustem i czasami wygoda zwycięża tę bitwę. Niestety, nie każdy może ubierać wszystko. O ile zimą i jesienią da się takie gafy dosyć łatwo naprawić swetrem lub płaszczem, latem z tym jest dużo gorzej. Przed włożeniem jakiejś nowej garderoby trzeba się dobrze zastanowić a nawet zasięgnąć rady kogoś kto spojrzy na nas bezstronnie. Raczej nie polecam niskim, szczupłym panom koszulek bez rękawów czy też koszulek z dużym dekoltem, ponieważ efekt może być odwrotny do zamierzonego. Podobnie sprawa się ma ze spodniami typu bermudy. Czasem miast zamaskować mankamenty urody uwypuklają je.