Co zrobić, by optycznie przedłużyć swoje nogi?

Nogi do nieba to marzenie każdej kobiety. Niestety natura nie zawsze jest hojna, więc o metraż warto czasem zadbać samemu. Oczywiście nie istnieje sposób na realne przedłużenie dolnych kończyn, zawsze można się jednak postarać, by nogi chociaż robiły wrażenie że są dłuższe. Jakimi metodami jesteś w stanie optycznie rozciągnąć dolne kończyny?


nogi
Autor: Sasitos
Źródło: http://www.flickr.com
Po pierwsze, powinnaś dobrać właściwe spodnie. Świetnie w tej kwestii sprawdzają się spodnie eleganckie, tzw. kanty. Za pozytywny skutek odpowiada pionowy pasek, który jest widoczny od dołu do góry nogawki (przeczytaj jak optycznie wydłużyć nogi). Wszystkie inne spodnie z długimi pasami w pionie lub też długimi pionowymi zdobieniami powinny dać zbliżony skutek wizualny. Po drugie, zakładaj raczej spodnie z wysokim stanem, a nie biodrówki. Te ostatnie mogą prezentować się niezwykle ciekawie, ale najlepiej sprawdzają się u dziewczyn, które już mają nogi do nieba. W przypadku, gdy chcesz je wydłużyć, trafniejszym wyborem są spodnie z podniesionym stanem, które skracają tułów a wydłużają nogi.


Duże znaczenie ma także dobór barw. Dobrym pomysłem jest tkanin (patrz https://fashioncolors.pl/125-tkaniny-welniane-) obuwia i pończoch w tym samym kolorze. Ponadto załóż spódnicę do kolan, bo ona pokaże nogi. Nie zakładaj natomiast spódniczek typu midi. Jeżeli schowasz niemal całe nogi, na pewno nie osiągniesz upragnionego skutku estetycznego. W domu lepiej pozostawić tez niektóre górne części garderoby. Z pewnością nie powinnaś zakładać luźnych koszul albo t-shirtów.


Metoda na pajączka
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Zwłaszcza takich, które sięgają wyraźnie za linię bioder. One także rozciągają tułów, a to działa na Twoją niekorzyść. Na koniec pamiętaj tez, ze gdy pragniesz naprawdę wyraźnie wydłużyć wizualnie nogi, niezastąpione będą obcasy. Nie bez powodu ubiera je tak wiele pań. Obcasy bardzo wyraźnie wizualnie wydłużają nogi. Powstrzymaj się jednak przed wkładaniem ich na za każdym razem, gdy wychodzisz z domu gdyż to zwyczajnie niezdrowe.