Jakie trendy w modzie męskiej będą dominować w roku 2014?

Nie tylko kobiety uwielbiają stylowo się ubrać bez względu na okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn bywają znacznie lepiej zaopatrzone niż pań. Panowie, podobnie jak i panie niezmiernie o siebie dbają. Manicure, systematyczne przycinanie włosów u fryzjera a także w siłowni zwieńczają idealnie dobrane do stylu ciuchy. A jakie nowe trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na jakie sezony wymyślili projektanci męskiej mody?

To zaskakujące, lecz prawdziwe. Najnowsze trendy z pewnością przypadną do gustu odważnym panom. Wracają żywe barwy, zwłaszcza górnej części odzienia. Dla mężczyzn (Bench dla mężczyzny na ceneo.pl) firmy odzieżowe przygotowały naprawdę wiele nowych projektów.

Dużo panów ma spory dylemat, a mianowicie, które ubrania wybrać na zimę. Poszczególne propozycje różnią się między sobą, nierzadko diametralnie, lecz mężczyźni zawsze znajdują rozwiązanie idealne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymogi i oczekiwania klientów płci męskiej, dlatego są w stanie w niedługim czasie spełnić wysokie stawiane przez nich wymagania. Mężczyźni są zachwyceni tym, co mogą spotkać dziś na rynku odzieżowym.

Moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Kontrowersyjną kolekcję męską na jesień/zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zestaw jest fantazyjny i surrealistyczny. Tweedowe garnitury będące motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się delikatne kraty oraz szarości. Zestawienia pokazywane na modelach odbiegały od popularnych form i tradycyjnych proporcji. Na jesień dobre są również koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz w tym miejscu: http://www.ceneo.pl/T-shirty_i_koszulki_meskie/Rodzaj:Z_dlugim_rekawem.htm).

Zatarcie różnic pomiędzy garderobą męska a damską to fakt. Męska moda czerpie z mody kobiecej - w kwestii wzorów, kolorów i fasonów. Taki duży wybór może sprawić mętlik w głowie. Ci odważni zapewne podejmą wyzwanie i będą eksperymentować. Najważniejsze jest jednak to, żeby nie dać się zwariować i z rozwagą wybrać jeden konkretnie dopasowany do swojej osobowości. Poczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.