Krótka historia o kupowaniu sandałów dla mężczyzny.

Mówi się, że dziewczyny kochają kupować. To prawda. Uważa się również, że kobiety uwielbiają wybierać buty - większość z nich na pewno. Twierdzi się jeszcze, że kobiety bardzo wybrzydzają.


guess szpilki
Źródło: http://www.eobuwie.com.pl/
I to już nie jest tak całkiem prawdą - dziewczyny lubią czasem być wybredne, jednak znacznie bardziej wybredni są mężczyźni. Szanowni Czytelnicy, poznajmy opowieść pod tytułem "sandały męskie" -->buty ecco.

Żeby przekonać naszego mężczyznę do zakupów, konieczna jest wielka ilość empatii i nieprzebrane pokłady dobrego humoru. Przeciętny samiec buty wymieniałby jedynie wtedy, kiedy aktualnie posiadane się całkiem rozpadną. Bo fakt, iż są dziurawe, przeciekają, a także, iż wyglądają jakby ktoś przeszedł w nich kulę ziemską - nie znaczy, że nie nadają się do noszenia. Ale powiedzmy, że nam się udało. Świat nie stanął w płomieniach, nie nastąpiła żadna katastrofa, a kontinuum czasoprzestrzenne istnieje w niezachwianej formie, a my zdążyłyśmy wykupić z apteki wszelkie dostępne leki uspokajające.

guess buty
Źródło: http://answear.com/
Mając na uwadze komfort naszego mężczyzny i jego przywiązanie do rozklapanych wiekowych sandałów, podajemy mu do przymierzenia sandały ecco, które ogólnie cenione są za ich miękkość. Nasz ukochany wybrzydza, że są zbyt wygodne. W myślach uciekamy daleko i podajemy dużo bardziej eleganckie buty gino rossi. On nie odzywając się wpatruje się w podanego buta, a następnie odmawia przymierzenia czegoś w odcieniach brązu, bo jego dotychczasowe sandały nie były brązowe. Rozglądamy się ostatkiem sił po sali. Niestety czarne buty są w bieżącym roku całkowicie niemodne. Pytamy sprzedawczynię o kolekcję sprzed sezonu.


Jednak w tym celu trzeba iść do innego punktu. Mężczyzna się nie zgadza. W tej sytuacji wybiera brązowe. Wymownie ustawiamy go przed regałem z szyldem "guess buty", chcąc aby zgadł jak bardzo pragniemy stąd uciec. Niczym dzieciakowi, pozwalamy mu samodzielnie wybrać. Niech poczuje się prawdziwym macho. Czy mu się powiedzie? Tego nie zauważamy, naszą uwagę odwróciły niesamowite beżowe szpilki... A może różowe?

Zobacz też: buty