Standardowa koszula a może typowy T-shirt – co w obecnym sezonie jest modne, co powinien kupić każdy chłopak

Od niepamiętnych czasów wszyscy wiedzą, iż wyjątkowymi miłośniczkami shoppingu są przedstawicielki płci żeńskiej. Kiedyś dziewczyny kupowały stroje i dla siebie, i dla mężczyzn. Teraz przedstawiciele płci męskiej chętnie osobiście chodzą do salonów mody i wybierają ubrania, które podobają się dokładnie im.
Mężczyzna przy samochodzie
Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy Polak jest inny – jedni uwielbiają prestiżowe garnitury - jego-styl.pl/tlumaczymy-oznaczenia-na-metkach-ubran/, drudzy luźny styl. Bez żadnych problemów każdy odnajdzie w galeriach coś gustownego. Koszule można kupić w ekskluzywnych salonach, jak również w typowych sieciówkach. W tych drugich najczęściej pojawiają się koszule w stylu sportowym, czyli tego typu, które można śmiało włożyć do jeansów. Są one jednakże nadal uważane za więcej eleganckie aniżeli bawełniane koszulki.

Te wprawdzie też przeszły metamorfozę i są chętniej ubierane przez mężczyzn (blog jego-styl). Od koszulek polo z kołnierzykiem po t-shirty mające nadruki (można zamówić koszulki, na których pojawi się nadruk według własnego projektu). Jeżeli chodzi o spodnie, wielkim bumem dzisiejszych czasów są przykrótkie nogawki. Obecne na wybiegach nie przedarły się jednak do końca do świata codziennego życia. Dla wielu mężczyzn to wciąż tylko „za krótkie spodnie”. W innych fasonach nadal górują wąskie nogawki (tyczy się to i spodni od garnituru, i spodni jeansowych). Z kolei jeśli weźmiemy pod uwagę kolory to króluje tu zdecydowana dowolność. Coraz częściej mężczyźni wybierają wiele barw jednocześnie (w innej barwie marynarka, w innej barwie spodnie, koszulka i buty, a nawet skarpetki). Chłopaki też chcą się wyróżnić z tłumu, być bardziej wyrazistymi, co – pod względem mody – bardzo zbliżyło ich do kobiet.Mężczyzna
Autor: Gage Skidmore
Źródło: http://www.flickr.com
Modne ubrania można kupić w sklepach tradycyjnych i internetowych. Te drugie wabią często niższą ceną, możnością zwrotu i mnogością wzorów. Tu kupuje się najczęściej koszulki i buty sportowe (dobrze skrojone garnitury wciąż lepiej zmierzyć w sklepie, posłuchać porad ekspertów). Sporą przewagą e-sklepów jest także to, iż modne ubrania można zamówić nie jedynie w naszym państwie, ale także w każdym innym państwie. Wystarczy przeczekać tylko parę dni i cieszyć się z rzeczy, które – na przykład - w Mediolanie już są, a w Polsce jeszcze nie.