Biżuteria sutasz

Od jakiegoś czasu na topie jest biżuteria robiona ręcznie. Można znaleźć jej tyle typów, że zdecydowanie mamy w czym wybierać. To nieważne czy uwielbiamy ozdoby w klimacie orientalnym, hippisowskim albo być może bardzo eleganckie akcesoria, z pewnością znajdziemy coś dla siebie. Szczególne zainteresowanie w ostatnim sezonie wzbudzają ozdoby, do których wykonania wykorzystuje się sutasz.

To pojęcie dość nowe. Sutasz to odpowiednio spleciony warkocz nitek, zwykle z jedwabiu. Wykorzystywany jest do ozdabiania ubrań, ale również biżuterii. Wymaga oczywiście pewnych umiejętności. To istotne, aby każdy produkt wyglądał estetycznie i schludnie. Odstające, wystrzępione nitki, to nie to czego oczekujemy.

Biżuteria Diva - bransolety
Autor: Diva
Źródło: Diva
By dowiedzieć się, jaką popularnością cieszą się te produkty wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową najprostsze hasło „biżuteria sutasz”. Odnajdziemy mnóstwo sklepów i stron artystów sprzedających takiego rodzaju ozdoby. Ceny tego rodzaju biżuterii zbliżone są do cen każdej innej biżuterii ręcznie robionej. Wiadomo - takiego typu rękodzieło nie należy do tanich, bo wymaga ogromu pracy i czasu. Jeżeli jednak pragniemy mieć w swojej skrzyneczce z biżuterią coś pięknego i niepowtarzalnego to każda ozdoba z sutaszu będzie dla nas. Ciekawa oferta: zobacz.

Naturalnie, zwykle nie są to tylko sploty nitek. Do wykonania wisiorów, bransoletek, kolii czy kolczyków używa się także kamieni szlachetnych, akrylowych, szkiełek, korali, metali i różnych innych materiałów standardowo dodawanych do biżuterii.

Dobrze jest poszukać czegoś dla siebie. Jeżeli wiemy jaki element ozdobny pragniemy kupić powinniśmy w internecie szukać konkretnie wpisując na przykład hasło „kolczyki sutasz”. Gdy chodzi o kolczyki właśnie ich największą zaletą jest to, że ważą dużo mniej niż inne zrobione z metalu. Przez to te sutaszowe mogą być większe, bardziej ozdobione niż robione z innych tworzyw. Więcej na temat biżuterii: linkuję.biżuteria
Autor: diva
Źródło: diva
Podobnie jest, jeśli idzie o bransoletki. Są estetyczne, możemy je idealnie dopasować do stroju. Wspaniale podkreślają i ozdabiają proste stroje, zwracają uwagę i przyciągają wzrok. Jeśli pragniemy odszukać coś dla siebie wyszukajmy w internecie przykładowo „bransoletki sutasz”, a z pewnością wynajdziemy całe mnóstwo pięknych akcesoriów.

Powinniśmy uzupełniać stylizację biżuterią. Można tym sposobem pokazać nasz charakter i świetnie uzupełnić nawet prosty strój.
Autor : Jagna Falkenberg