Obrączki ślubne, jak poradzić sobie z wyborem?

Dzień zawarcia przysięgi małżeńskiej to jeden z najpiękniejszych dni dla wielu z nas. Wymarzony i wyśniony. Ponieważ owe wydarzenie należy do szczególnych w życiu, zatroszczmy się o każdy najmniejszy szczegół – zaczynając od doboru jak właściwej sali weselnej i apetycznego menu, zakończywszy na najlepszym zespole muzycznym.
Jeśli zależy nam aby wesele było dokładnie takie, jak to sobie wymarzyliśmy, dobrze jest zorganizować i uzgodnić pewne kwestie z wyprzedzeniem. Czyli np. już rok wcześniej zarezerwować salę i zespół muzyczny. Wybór sukni należy rozpocząć nie później niż trzy miesiące przed wydarzeniem. Narzeczone mogą wybrać klasyczna, długą suknię ślubną z rozłożystym dołem tudzież zaprezentować się najbliższym w bardziej odważnym projekcie.


Obrączki
Autor: Philipe Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Kolejny element przygotowań ślubnych to wybór obrączek. Jest to decyzja na całe życie toteż do salonów jubilerskich warto zgłosić się nawet dwa miesiące wcześniej. Salon jubilerski, hurtowna jubilerska – to miejsca w których powinniśmy wypatrywać wymarzonych obrączek. Nie bójmy się też zakupów w sklepach internetowych. Przed zakupem jednak sprawdźmy wiarygodność sprzedawcy, przekonajmy się czy firma sprzedaje wyroby oryginalne czego dowodem jest karta gwarancyjna lub certyfikat. Sprawdź, ciekawe propozycje biżuterii ślubnej.
Czasy, kiedy obrączki ślubne wykonywało się wyłącznie z żółtego złota, już dawno minęły. Wybór obrączki ślubnej nie wiąże się już ze sztampowością i nawet najbardziej wymagający przyszli małżonkowie mogą znaleźć najlepszy model dla siebie. Ile przyszłych małżonek tyle gustów, albowiem każda z nas jest inna, lubi inny styl i może pochwalić się odmiennym typem urody. Trzeba jednak uwzględnić, że w przypadku obrączek, ślubna klasyka jest nawet wskazana. Wszak mamy je nosić na palcach codziennie. Wybierzmy dlatego taki model, który będzie nam się nosić wygodnie. Podczas zakupów zwróćmy uwagę nie tylko na wybór odpowiedniego rozmiaru, ale też rodzaj złota. Obrączki powinny być nie tylko eleganckie i piękne, ale co istotne – wyjątkowo trwałe. Niczym nasze uczucie...