W jaki sposób racjonalnie tworzyć własną szafę?

Szafa – jest ona istotnym miejscem w domu dla każdej kobiety. W końcu przedstawicielki płci pięknej na ogół niezrównanie dużą wagę przykładają do tego, co na siebie wkładają. Potrafią mieć faktycznie wielki zbiór ubrań na wszelką okazję. Codzienne, wyjściowe, sportowe, na imprezę, na wyjątkowe chwile, na lunch z przyjaciółką. A gdy przyjdzie co do czego okazuje się, że zwykle i tak nie mają czego na siebie włożyć. W końcu codzienne rękawiczki nie będą pasować do eleganckiego płaszcza, a te na wyjście do sportowej kurtki.

buty meliski
Autor: BitchBuzz
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba mieć więc aż kilka par rękawiczek. Częstokrotnie tych wszystkich ubrań robi się na tyle dużo, iż szafa przestaje być wystarczająca. Zatem marzeniem wielu pań staje się posiadanie własnej garderoby. Ale może da się to rozwiązać inaczej? Może da się tak wybierać elementy garderoby, by nie mieć ich za wiele, a aby mimo to i tak zawsze mieć co na siebie założyć? Jaką regułą zatem się kierować, idąc na zakupy? Warto szukać rzeczy uniwersalnych na przykład: http://ceneo.pl/Rekawiczki, takich, jakie w miarę możliwości pasują do jak największej ilości rzeczy. Jeżeli wobec tego kupujemy kozaki damskie to najlepiej, by były one czarne. Przecież tego rodzaju buty nosimy przez całą zimę, wielokrotnie niemal codziennie, powinny więc pasować do właściwie wszystkich spodni, a na pewno do kurtek oraz płaszczy. Dzięki temu unikniemy trwonienia czasu każdego ranka na myślenie, co ze sobą zestawić, aby wyglądać odpowiednio i gustownie. Unikajmy zaś raczej ubrań w jaskrawych kolorach, takich, jakie mało do czego można przypasować. Jeśli na przykład kupimy jaskrawo zielone meliski 42, raczej nie założymy ich za dużo razy, bo zwyczajnie ciężko będzie wymyślić takie stylizacje. Pieniądze na nie spożytkowane będą stracone.kozaki
Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście raz na pewien czas można sobie pozwolić na tego rodzaju szaleństwo szczególne jeśli trafiają się świetne oferty cenowe: www.ceneo.pl/Kozaki, ale na co dzień jednak raczej stawiajmy na eleganckie stroje. Oprócz tego naturalnie ubrania muszą być również użyteczne. Co to w takim razie znaczy? Jeżeli na przykład lubimy sport, w naszej szafie koniecznie musi się znaleźć obuwie damskie reebok. Jeżeli z kolei wielokrotnie przydarzają nam się gustowne okazje, doskonałym pomysłem będzie mała czarna, którą na pewno założymy naprawdę sporo razy. Jeśli więc zdecydujesz się ją zakupić, bez wątpienia nie będziesz tego żałowała.