Sezon na nową szafę

Miejmy na względzie, że cała zawartość naszej garderoby w pewien sposób odzwierciedla to, jakimi osobami jesteśmy. Jeżeli mamy skłonności do tego, by być perfekcyjni, to z całą pewnością na naszych wieszakach panuje porządek, a półki są miejscem, gdzie koszulki leżą równo ułożone. Rzecz jasna nie brakuje wśród nas i takich jednostek, które wolą bałagan i chaos, w którym czują się zawsze dobrze, jednak szafa przede wszystkim powinna być funkcjonalna, dlatego nie tyle kwestie porządku są tu ważne, ile sama zawartość.


Jeżeli na każdą porę roku mamy co na siebie założyć i zarazem czapki zimowe dziecięce, jak i sukienki plażowe możemy znaleźć wśród sterty naszych rzeczy, to możemy być zadowoleni – tak powinno być. Niestety, aby było faktycznie dobrze, należy musimy się namęczyć i zrobić porządny przegląd tego, co mamy pochowane na swoich półkach, komodach i w innych miejscach, gdzie przechowujemy odzienie na co dzień i od święta. Na pewno dobrze zrobimy, jeżeli krytycznym okiem popatrzymy na swoje stroje i z pewnością większości z nich się pozbędziemy.
sukienka
Źródło: www.melanzsklep.pl


Co warto oddać do osiedlowego kontenera z ubraniami? Na pewno wszystko to, w czym od dawna nie chodziliśmy - sprawdź, co nowego na Ceneo. Nie ma co okłamywać siebie, że coś nam się na pewno przyda, gdyż nieużywanie danych rzeczy jest sygnałem świadczącym o tym, iż tak naprawdę nam się nie podobają.

Dzięki porządkowi w naszych szafach wygenerujemy wiele wolnego miejsca, w którym to po zakupach ulokujemy nowe rzeczy, jakie ubarwią całą zawartość naszej garderoby. Szare szpilki, czerwony szaliczek, błękitne mokasyny… Wiele jest ciekawych przedmiotów do zakupienia, stąd też zróbmy dla nich miejsce i zacznijmy się nimi cieszyć. Pamiętajmy również o tym, aby nie tylko znalazły się w centrum naszej uwagi - http://www.ceneo.pl/Torby_i_walizki. Wiedzmy, że również takie dodatki, jak zegarki, portfele, walizki podróżne czy paski do spodni także pełnią bardzo ważną rolę w budowaniu naszego wizerunku. Z tego powodu starajmy się stawiać na to, co ma najlepszą jakość i będzie się dobrze komponowało z resztą garderoby. Nie bójmy się również pewnej dozy ekstrawagancji, która powoduje, że nasze życie będzie barwniejsze i ciekawsze. Kto powiedział, że zabawa w modę nie może być przygodą?