To musisz mieć w szafie zimą! W jaki sposób wybrać dobre obuwie dla siebie?

W jaki sposób kupić doskonałe buty na sezon jesień-zima dla siebie? Naturalnie wiele zależy od tego, o jakich butach myślimy. Jeżeli ma być równocześnie modnie i wygodnie, nawet podczas mroźnej zimy, to zadanie jest niełatwe. Czy to do zrobienia? Czy da się pożenić klasykę z mroźną zimą?

Jeśli chodzi o kozaki, dobrze jest sugerować się swoim wzrostem. Drobne dziewczyny nie powinny nosić kozaków, jakie sięgają im do połowy uda. Warto wybierać takie buty, jakie opinają nogi, uwydatniając ich atuty, sprawią, że będziemy wyglądać po prostu super. Kozaki opinające nogę jak spodnie typu rurki nie tylko sprawią, że nie będzie nam zimno, ale i optycznie wyszczuplają sylwetkę. Kozaki muszkieterki będą najlepszym przyjacielem kobiety, gdy będą na słupku lub będą niemal płaskie. Tego typu buty nie tylko pomogą zachować stabilizację nawet na śliskiej nawierzchni, to jeszcze będą pasować do wielu stylizacji utrzymanych w różnej estetyce (sklep z kozakami muszkieterkami).wysokie zamszowe kozaki
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com
Zamszowe kozaki muszkieterki będą idealne na imprezy taneczne i będą pasować zarówno do spodni rurek, jak i do spódnic, ale nie zdadzą egzaminu przy wilgotnej zimie i zaśnieżonych chodnikach, nawet jeżeli będziemy impregnować je u szewca. Jeśli całodniowy maraton w kozakach nas przeraża, dobrze jest mieć gdzieś pod ręką, w pracy czy w bagażniku samochodu czarne baleriny (do kupienia tutaj). Nie są one wprawdzie tak piękne jak buty na szpilce czy słupku, ale uratują nas od uciążliwego bólu nóg wywołanego albo za wysokim obcasem, albo obuwiem zbyt mocno opinającym nogę.

Czarne baleriny będą pasowały do większości strojów biurowych i są obuwiem dość bezpiecznym. Jeżeli posiadamy już w swojej garderobie na sezon jesień-zima eleganckie kozaki muszkieterki i kozaki do sukienek czy na imprezy, warto też zainwestować w obuwie sportowe - trapery, które posłużą nam kiedy będą duże opady śniegu i chodniki będą nieodśnieżone i będzie istniało spore prawdopodobieństwo, iż klasyczne kozaki nie wyjdą cało ze starcia ze śniegiem.

Połączenie elegancji z zimową aurą pogodową nie zawsze zdaje egzamin i czasami należy po prostu wybrać ciepło i wygodę. Stosowny wybór butów w naszej garderobie pozwoli nam nosić rzeczy klasyczne, a w skrajnych sytuacjach wyciągnąć ciepłe trapery.