Gorący trend

Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znów wkładamy platformy, odkryty brzuszek oraz przyklejane tatuaże. Ale tym razem w edycji stylowej – zamiast barwnych obrazków, srebrne i złote wzorki geometryczne. Metaliczne tatuaże to autentyczny przebój na lato, szczególnie plaże jak też festiwale. Na pierwszy rzut oka wyglądają niczym prawdziwa biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak samo, jak w latach 90 – przyklejamy obraz na skórę, wacikiem z wodą nacieramy, czekamy krótki czas i gotowe. Tatuaże metaliczne trzymają się około 4-6 dni. W jednym opakowaniu jest parę różnych wzorów. Koszt bez względu od firmy to prawie 30 złotych.
tatuaż
Autor: Adrian Miles
Źródło: http://www.flickr.com
W jaki sposób nosić? Metaliczne tatuaże to kapitalny dodatek do letniej stylizacji w kierunku boho. Jeżeli wybierasz się na festiwal to tattoo bijoux może być genialnym pomysłem! Srebrny oraz złoty ekstra wygląda na opalonej skórze. Możesz je użyć jako bransolety a także łańcuszki. Świetnie wyglądają na plecach przy sukniach oraz bluzkach z "rozciętymi" plecami. (http://www.nomar.com.pl/oferta/kalkomania)Kto by pomyślał, że zmywalne tatuaże powrócą do łask. Standardowe czarne i kolorowe tatuaże są wyparte metalicznymi. Metaliczne tatuaże kojarzą się ze stylem boho a także hippisowską swobodą. BOHO Flash Tattoo najlepiej przedstawiają się na opalonej skórze oraz bajecznie mienią się w słońcu. Fajne jest to, iż otrzymujemy je w pakiecie, i to od nas zależy w jaki sposób je wykorzystamy. Możemy je ucinać, zrobić z nich kolczyki, pierścionki, wisiorki czy
tatuaż
Autor: thierry ehrmann
Źródło: http://www.flickr.com
bransolety.


Każda z Was na pewno pamięta jak nalepia się takowe tatuaże - nomar.com.pl. Skóra powinna być sucha a także nienatłuszczona. Obcinamy wybrany tatuaż, usuwamy folię ochronną, przyklejamy go, dociskamy wilgotną ścierką (beauty blender także sprawdza się znakomicie) i delikatnie zdejmujemy papier. Tatuaż wedle zapewnień fabrykanta trzyma się od 4 do 7 dób. Prawda jest nieco inna. Tatuaż ładnie wygląda w pierwszym oraz maksymalnie następnym dniu. Potem tatuaż się ściera, zaś niewidzialny na początku klej brązowieje. Tatuaż na szczęście można nadzwyczaj prędko zmyć z pomocą oliwki jak też wacika. Można to uczynić minimalistycznie, bądź absolutnie zaszaleć! Metaliczne tatuaże uzupełnią każdy letni look.