Popularne wzory butów damskich

Wiele osób twierdzi, że dla większej liczby pan zasadniczą część ubrania stanowią buty. Są zresztą takie panie, zwłaszcza te bardziej zamożne, które mogą poszczycić się kolekcją kilkudziesięciu czy nawet kilkuset par. Znaczące jest przede wszystkim, by mieć obuwie na najważniejsze okazje, na przykład na różnego rodzaju wyjścia i uroczystości. Aktualnie odmian obuwia damskiego jest tak wiele, że nawet niewielka liczba kobiet byłaby w stanie podać nazwy wszystkich.
Poza tym w ostatnich dziesięcioleciach nastała tendencja do wytwarzania oraz kupowania butów raczej niedrogich, ale o słabej jakości wykonania.
Kolorowe baleriny na wiosnę i lato
Autor: DeeZee
Źródło: DeeZee
Skutkuje to ogromnie często szybkim zużywaniem się obuwia, często nawet do tego stopnia, że wyspecjalizowany szewc nie będzie w stanie pomóc. Ponadto wiele pań porusza się niedbale, z czego wynikają nie tylko uszkodzenia obuwia, ale niejednokrotnie również wady kręgosłupa. Natomiast projektowanie butów stało się zajęciem znacznie bardziej masowym niż jakiś czas wcześniej.

Obuwie z obcasami Swego rodzaju produktem, jaki powinna posiadać w swojej szafie każda pani, jest para wygodnych, a zarazem eleganckich wysokich butów. Aktualnie jest tendencja do preferowania i noszenia obuwia na niezwykle wysokich obcasach, o długości do kilkunastu centymetrów. Takie buty zazwyczaj mają także platformę, co pozwala na łatwiejsze poruszanie się (przeczytaj na stronie na pantofelek24.pl). Z drugiej strony należy pamiętać, że styl obuwia nie zależy od długości szpilki, a nawet niemal płaskie buty nadają się niejednokrotnie na bardzo uroczyste okazje.
Jesienna kolekcja obuwia CROPP
Autor: CROPP
Źródło: CROPP
Szpilki niejednokrotnie są bardzo zdobione, mogą być również zapinane na powoduje, że nogi są optycznie bardziej szczupłe (pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Czolenka-247.html).

Buty płaskieW pewnej opozycji do chętnie noszonych szpilek i pozostałych butów na obcasie stoją buty o zupełnie płaskiej podeszwie. W tym zestawie mieszczą się między innymi wszystkie buty sportowe, jak na przykład popularne adidasy.


Będą to również trampki i różnego typu tenisówki. Z kolei ostatnio duża popularność zdobyły baleriny, jak na http://pantofelek24.pl/pol_m_Buty-na-kazda-pore-roku-_Wiosna-305.html. Niektóre panie dobierają je także do eleganckiego stroju, co jednak nie zawsze jest dobrym pomysłem. Jednak baleriny beżowe czy w innym stonowanym odcieniu mogą na przykład nadawać się do pracy, jeżeli nie zajmuje się stanowiska wymagającego formalnego stroju.