Jaką kreację wybrać na sobotnią zabawę? Spory wybór w sklepie to znaczący kłopot dla portfela.

Sobotni wieczór powinien stać się wyjątkowym. A jak tego dokonać? Oczywiście trzeba zaprosić kochaną osobę na miasto, ale podobnie można zdecydować się się zabawić. Świetnym pomysłem jest impreza, jednak niezależnie od kwestii, co wymyślimy, trzeba się porządnie ubrać. Jest całe mnóstwo sklepów oferujących nam własny stan magazynowy. Jednak obecnie bez doradztwa stylistki trudno to wszystko dopasować.


moda
Autor: Marcin Urban
Źródło: Miasto Kobiet
Niestety, oferowane stylizacje zazwyczaj są kiepskie. Przede wszystkim buty - najpopularniejsze na sobotni wieczór - trampki albo casualowe półbuty. W jednych i w drugich dobrze się tańczy. Najlepsze odnajdziemy w sieciówkach takich jak Zara lub Vistula. Potem skarpety. Tu na zwariowany wieczór świetnie wybrać jakieś fikuśne z interesującym wzorem. Wszystko także w zależności od wybranego stroju, jednak Wólczanka może dać nam wiele dobrego - spodnie jeansowe damskie wrangler wytrzymują przez kilka lat. Jeśli mamy na myśli spodnie, to dla kobiet spodnie jeansowe damskie wrangler oraz lee będą zbawieniem. Panowie mogą zainteresować się podobnie jeansami, ale również chinosami. Podobnie ważna jest górna część, ale to czy zdecydujemy się na t-shirt (i tutaj również jak gdy tematem były spodnie jeansowe damskie wrangler, lee oraz Vistula są właściwymi sklepami) czy koszulę (rekomendujemy Lamberta) zależy od miejsca w które się wybieramy. Niestety w przewadze miejsc w większych miastach prowadzona jest selekcja na wejściu. I tak chociażby do większości klubów nie wpuszczane są osoby bardzo akcentujące konkretną markę - chociażby ze znakiem Nike przez całą klatkę piersiową. Do koszuli warto zdecydować się luźny krawat albo marynarkę. Dodatkowo doskonałym wyborem jest jeszcze jakiś interesujący dodatek, jaki będzie zwracał uwagę kobiet. Może to być drogi zegarek lub srebrne spinki. W zimie należy zaopatrzyć w wełniany szalik lub komin oraz rękawiczki.


buty
Autor: barockschloss
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele osób wybiera również dodatkowe nakrycie głowy, ale w klubie bywa ono niewskazane w związku z zabezpieczeniami i możliwością usunięcia przez ochroniarzy. Nie zapomnijmy, że pierwszego wrażenia nie możemy powtórzyć po raz kolejny. Wiele osób wierzy w miłość od pierwszego spojrzenia, także dlaczego nie spróbować? To często przyjemna odskocznia od rzeczywistości - czy wiesz, że….