Jak nabyć idealne dżinsy? Garść wskazówek

Dżins to tkanina, bez której nie da się obejść. Jeansowe spodnie, kiecki, kurtki, dodatki. Jeansowe wszystko, a w tym jeansie wszyscy. Należałoby posiadać w szafie chociaż jedne wykonane z tego półproduktu spodnie.

Lecz jak odnaleźć perfekcyjne dla siebie jeansy, gdy jest tyle typów i kolorów?jeansy
Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com

Przy kupnie idealnych jeansów może przydać się na pewno znajomość twojej postury. Powinnaś wiedzieć, czy jesteś: gruszką, jabłuszkiem, klepsydrą, rożkiem, a może filarem? Na pewno mierz dżinsy. Rozmiarówki są rozmaite i niekiedy S zupełnie nie jest równy S. Dopiero jeśli ubierzesz jeansy na siebie będziesz mogła oszacować, czy nie są zbyt obszerne w pasie czy zbyt wąskie w udach. Nie możesz dobierać zbyt dużych ani nadmiernie małych dżinsów. Nawet, jeżeli zwyczajowo nosisz 38, zaś metka pokazuje 40, to przecież nie koniec świata. Ważne jest to, jak w nich się prezentujesz. Sterczące boczki a także ciągły strach przed porwaniem się dżinsów na pupie są objawami tego, iż wyselekcjonowałaś jednak nadto mały rozmiar. Z drugiej strony nadto duże jeansy też mogą źle wyglądać. Każdy jeansy sklep online (http://salvaroutlet.pl/) zamieszcza precyzyjne tabele z rozmiarami.

Uważaj na modę. Obserwuj trendy, ale wybieraj z nich rozsądnie. Trendy są boyfriendy? Upewnij się, czy aby na pewno pasują do twej figury. Jeżeli jesteś nieduża oraz masz pełniejsze kształty, mogą cię wyłącznie bezcelowo powiększać. Wybieraj to, w czym z całą pewnością dobrze wyglądasz i w czym będzie ci wygodnie.


Dobrze jest pamiętać o paru sztywnych regułach, które odpowiednio dobraną resztą ubioru możesz nieco nagiąć. Rurki pasują bardziej chudym dziewczynom, a te z obszernymi biodrami oraz dość krótkimi nogami winny na nie uważać. Ogromnie szerokie nogawki skrywają mankamenty sylwetki, jednak najlepiej w nich prezentują się panie o chłopięcej figurze. Zaś dzwony są świetne dla kobiecych kształtów.

Gdy kupujesz spodnie damskie online (np. zobacz spodnie damskie Online) kieruj uwagę na długość nogawki - nie może być zbytnio długa, a jeżeli tak jest, warto przyciąć spodnie u krawca. Analogiczne reguły obowiązują jeżeli nabywasz spodnie męskie online. Zmierz wówczas dokładnie swego mężczyznę. Sprawdź: oferta spodni męskich online.