Z jakiego powodu botki stały się tak często wybieranymi przez wiele pań butami, opis podstawowych ich rodzajów.

Większość pań bardzo lubi buty, o czym doskonale świadczyć będzie to, co posiadają w szafach. A jeżeli się lepiej przyjrzy tej zawartości, to zapewne się dostrzeże, że spora część butów to najróżniejsze botki.


tableau - ubrania
Autor: Katarzyna Matylla
Źródło: http://www.flickr.com


Ta odmiana obuwia charakteryzuje się wydłużoną cholewką do kostek, lecz poza tą cechą ilość ich rozmaitych modeli jest ogromna. Botki wpisały się na stałe w obuwniczą modę, bardzo zyskując na swojej popularności w ciągu ostatnich lat. Również projektanci niezwykle polubili to obuwie, bowiem daje im ogromne możliwości, i to do tego na wszystkie pory roku. Przykładowo latem bardzo dobrze będzie się komponować bordowa sukienka z delikatnym, paskowym obuwiem z tego gatunku - zobacz szczegóły. Za to zimą bardzo wygodne będą botki sznurowane, wykonane z ciepłej, grubej skóry, niekiedy jeszcze z futerkiem w środku.
Obecnie botki umocniły na tyle pozycję, że ubiera się je w zasadzie do wszystkiego. Rzecz jasna ważną rzeczą będzie wybór odpowiedniego modelu pod konkretną okazję, bowiem jednak nie można sobie ich zakładać tak po prostu, co się wyciągnie z szafy. Jeżeli będzie chodzić o rozpiętość modeli, to ich wybór zadowoli wszystkie Panie. Dużą popularnością cieszą się na przykład botki na słupku, jakie świetnie się będą nadawać do wieczornych kreacji.


Jeżeli któraś z pań zechce postawić na swobodę i praktyczność, to powinna kupić botki na platformie, wprawdzie mają one nieco bardziej masywną sylwetkę - http://ceneo.pl/40267505 -, ale też niezwykle wygodnie chodzi się w nich. Innych typów botków jest jeszcze całe mnóstwo, więc z pewnością każda pani znajdzie coś dla siebie.