Masz już pociechę? Zastanawiasz się, gdzie konkretnie kupować zabawki?

Właściwie każdy rodzic doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dziecko to właściwie studnia bez dna. Jeżeli chciałbyś kupić swojemu dzieciaczkowi wszystko to, co chciałby dostać, oczywiście musiałbyś ukraść wór pieniędzy.


urodziny dziecka
Autor: Cheerful Givers
Źródło: http://www.flickr.com


Dzisiaj przedstawiamy wskazówki dla mam, jak można nieco zaoszczędzić na ubraniach i zabawkach dla dzieci.


Ubrania dla dzieci


fartuszki dla dzieci do przedszkola
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com


Nie jest właściwie dla nikogo tajemnicą, że dzieci niesamowicie szybko wyrastają właściwie ze wszystkich swoich ubrań. Jeżeli zatem masz kilkuletnie dzieci, na pewno nie ma sensu kupować im wszystkich ubrań nowych, bo prawdopodobnie część z nich włożą zaledwie parę razy. Dobrym pomysłem będzie wysłanie dziecka do przedszkola, gdzie nosi się takie same mundurki - wówczas fartuszki dla dzieci do przedszkola kosztują naprawdę niewiele. Na dodatek jest to niezły pomysł na niwelowanie różnic pomiędzy dziećmi - jeżeli każde z nich będzie mieć fartuszki dla dzieci >>> chusty dla dzieci do przedszkola, wtedy zdecydowanie nie będą zwracały uwagi przykładowo na to, czy ktoś ma więcej pieniędzy niż one.


zabawki dla dzieci


Sprawa zabawek wygląda praktycznie podobnie - oczywiście nie warto kupować wszystkich nowych zabawek. Problem polega na tym, że zabawki d;a dzieci kolczyki dla dzieci zazwyczaj dość szybko się psują, jednakże zawsze możesz porozmawiać z pozostałymi mamami i powymieniać posiadane zabawki dla dzieci na jakiś czas. Jeśli tak zrobisz, Twoje dziecko praktycznie cały czas będzie miało nowe zabawki, a równocześnie nie będziesz musieć wydawać na to mnóstwa pieniędzy.
Wymiana z innymi mamami


Wymiana wszelkich rzeczy dla dzieci z innymi mamami to bez wątpienia dobry pomysł. Dzięki temu będziesz miała różnorodne ubranka dla swoich dzieci, a równocześnie możesz zaoszczędzić naprawdę dużo pieniędzy na zakupach.