Które obuwie jest idealne dla pań? To zależy od różnych czynników, o których powinniśmy pamiętać

Dla każdej kobiety buty są niezmiernie ważne, są uzupełnieniem i zaakcentowaniem każdej kreacji. Ich odpowiednie dopasowanie wpływa na humor i wygodę chodzenia, ma też wpływ na to, jak będziemy się prezentować. kupienie odpowiedniego fasonu, który spowoduje, iż obuwie będzie atrakcyjne i wygodne, to długi proces, ponieważ każda kobieta jest inna a przy tym ma trochę inną budowę. Stoiska z obuwiem damskim oferują szeroki wachlarz, niektóre z nich pogrubiają, kolejne wyszczuplą łydki, kolejne dodają centymetrów, inne powodują, iż kobieta wygląda na drobniejszą aniżeli jest.

W jaki sposób więc wybrać dobre obuwie dla własnych potrzeb?
Buty damskie
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Wysokie buty na obcasie najłatwiej i skutecznie wydłużają posturę. Większość pań czuje się atrakcyjniej w obcasach. Jeśli jednak nie lubisz tego typu butów, to nic straconego. Żeby przypadkiem nie spowodować wrażenia, że twoje nogi są zbyt krótkie możesz stosować jedną ważna rzecz: unikaj kontrastów. Wybierać należy obuwie damskie w jaśniejszym, pastelowym kolorze. Na pewno nie można wybierać modeli z wiązaniami dookoła kostki - oferta sklepu clarks24.pl.

Takie buty wyglądają bardzo dobrze na wysokich paniach. Jeśli jesteście zdecydowane na obcas, to lepszym pomysłem okaże się niska szpilka, z pewnością bardziej aniżeli masywny korek. Dla pan, które nie pochwalą się długimi kończynami jest bardzo dobra rada – buty o dobrze dobranym fasonie. Na pewno nienajlepsze są płaskie obcasy i kwadratowe czuby. (Buty biznesowe do garnituru) Lepsze będą te z zaokrąglonym zakończeniem. Złudzenie optycznego przedłużenia nóg z pewnością dadzą platformy czy czółenka z wysokim obcasem. Dla kobiet, które mają zbyt masywne nogi dobre będą wyższe obcasy, ale na pewno nie za cienkie szpilki.


Buty
Autor: mururoa
Źródło: http://www.flickr.com
Źle będą prezentować się intensywne, kontrastowe kolory. Unikać także należy odstających cholewek, muszą więc być blisko nogi. Dobrze jest wybierać możliwie najprostsze oraz gładkie obuwie damskie, to znaczy pozbawione zdobień, kokardek oraz naszyć. Nogi będą wówczas sprawiać wrażenie znacznie smuklejszych. Jeśli kobieta ma więcej krągłości, to lepiej wyrzekać się topornych butów, jak koturny albo platformy. Panie, które mają nazbyt chude nogi, powinny poszukiwać calkiem odwrotnych modeli. Świetne tu okażą się buty damskie ze zdobieniami, które mają wyraziste barwy. Te różne rodzaje butów znajdziesz w najlepszych sklepach dla kobiet, jak clerks buty damskie.