Jakie mamy najpopularniejsze rodzaje biustonoszy ? W jakich monumentach sprawdzają się najlepiej?

Wybór właściwego biustonosza to wcale nie będzie takie proste zadanie. bielizna bowiem musi być właściwie dopasowana według rozmiaru miseczek oraz obwodu talii. Sprawy nie upraszcza to, że istnieje wiele różnych rodzajów biustonoszy.


Które należy znać?


Torebki marki Boudoir On The Moon
Autor: Boudoir On The Moon
Źródło: Boudoir On The Moon


Jednym z popularnych rodzajów biustonoszy, jest biustonosz - sprawdź to koniecznie - balkonetka. Jest ten biustonosz nie do końcaobudowany, a jego górna krawędź w przybliżeniu kojarzy się z poziomą linią. Balkonetka to takie właściwe pośrednie wyjście, nadaje się do włożenia pod codzienne ubrania do pracy, ale także takie wieczorowe z niezbyt głębokim wcięciem (http://4mate.pl/kategoria-produktu/biustonosze/biustonosze-pol-usztwniane/). Ten rodzaj biustonosza nie przysłania całkiem piersi, jednak również nie odsłania naszego biustu tak bardzo. Dużo więcej pokazuje biustonosz zwany half- cup. Jest on nisko obudowany oraz przysłania górną partię biustu. Taki biustonosz ślicznie podnosi piersi oraz je kształtuje. Miski takiego biustonosza szyte są z paru, złączonych ze sobą materiałów, a to zezwala na lepsze oraz bardziej naturalne ukształtowanie.


biustonosz balkonetka
Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com


Popularny pod kreacje wieczorowe będzie stanik zwany plunge, który jest właściwy do głębokich dekoltów w szpic. Ładnie zbiera taki biustonosz (przejdź) piersi do środka, tworząc jeszcze ładniejszy i ponętniejszy dekolt. Dla przedstawicielek płci pięknej o mniejszych piersiach, które chcą dobrze wyglądać w sukni wieczorowej biustonosz push-up w wersji plunge będzie najdogodniejszym wyborem. Doda on wielkości oraz ślicznie podniesie biust, wizualnie go powiększając.


Bardzo komfortowy oraz polecany szczególnie dla osób o obfitym biuście jest biustonosz pełny.
Jest on w zupełności zabudowany. Są perfekcyjne na co dzień, jednakże nie nadają się do głębszych dekoltów. To nie wszystkie dostępne rodzaje, jednakże będą one na pewno jednymi z tych bardziej popularnych.