Które obuwie to w tegorocznym sezonie najlepszy wybór?

Obuwie jest niezwykle istotnym uzupełnieniem stroju. Choć moda nie jest najważniejsza, powinno się nie zapominać, by dostosować swoje obuwie do aktualnie panujących trendów.
Jakie buty są najmodniejsze w słonecznym okresie wiosenno-letnim? Komfortowym i niezwykle praktycznym wyborem są klapki inblu. To tak naprawdę must have, zarówno dla pań, jak też mężczyzn. Klapki są niezwykle wygodne oraz pasują do mnóstwa niezobowiązujących, letnich strojów. Tego rodzaju obuwie tak naprawdę ma dużo fasonów i na pewno każdy wybierze coś dla siebie.
klapki
Źródło: pixabay.com
Tak naprawdę klapki uchodzą za jedne z najbardziej komfortowych butów. Większa część z nich ma zupełnie płaską podeszwę, co sprawia, iż stopy nie męczą się. Czasem tego typu buty wywierają wrażenie, że chodzimy jak kaczka oraz że nasz ubiór wydaje się niestarannie dopasowany. Wszystko uzależnione jest od zakupionego wzoru. Do klapek dobrze jest zakładać długie sukienki, spódnice do ziemi oraz jeansy – a zatem wszystko to, co zakrywa całkowicie nogi. W ten sposób można uniknąć optycznego skrócenia nóg. Wszystkie pary klapeczek Inblu będą na pewno prezentować się świetnie w klasycznych, typowo miejskich zestawieniach: bardzo luźnych spodniach, białej koszuli oraz torebką i okularami - sprawdź. Stworzy to niezobowiązujący strój, idealny na spacer albo zakupy.


Klapki często są wyśmiewane ze swojej prostoty. Pora jednak odmienić własne uprzedzenia, bo ten model obuwia jest rzeczywiście bardzo komfortowy. Klapki świetnie nadają się na plażę, ale również spacery po mieście. Idealnie zastępują niekomfortowe obuwie na szpilce.