Męska rzecz: wspaniała fryzura. Jakim sposobem ją ułożyć?

Tworzenie fryzur męskich nie jest tak czasochłonne jak nam się może wydawać. Nierzadko rezygnujemy z rannego stylizowania fryzury, jako że zdaje nam się, że nie zdążymy do szkoły lub pracy.


A wystarcza czasami 5 minut, które z pewnością znajdziesz bez wczesnego wstawania.
sprawdź przykłady
Źródło: lokikoki.pl
Ale jak układać włosy męskie i w jaki sposób się do tego wziąć? Specyfików jest kilka i pasują one do różnych typów czupryn. Zatem to, co działa u kumpla, niekoniecznie będzie efektywne na Twoich. Zacznij od skrupulatnego umycia szamponem, który je zmiękczy jak też przygotuje pod formowania. Lekko przesusz ręczniczkiem i dokończ suszarką. Już podczas tejże czynności rozpocznij czesać włosy w pożądaną fryzurę. Potem w zależności od potrzeb, nałóż któryś z poniższych środków. Żel jest idealny do włosów krótkich, gęstych jak też opornych na czesanie. Żel mocno umacnia fryzurkę jak też utrzymuje ją przez cały dzień. Nie stosuj go na długie owłosienie, bo będą wtenczas sprawiały wrażenie ciężkich i sztywnych i niejako przetłuszczonych. Pamiętaj jednakże, że skleja również włosy, zatem jeśli zależy Ci na tym, aby poszczególne pasma były luźne oraz swobodne, dobierz innego rodzaju środek.


komplet czarnej bielizny
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Początki kreowania fryzury mogą być dla nieomalże każdego faceta trudne i zniechęcające. Ale wystarczy, iż poznasz własne włosy oraz jak zachowują się podczas formowania, a ich układanie będzie zajmowało Ci coraz to mniej czasu.


Po jakimś czasie dojdziesz do takiej wprawy, że starczy jeden płynny ruch dłoni, aby wykonać pożądaną stylizację. Męskie fryzury rozpocznij od układania, kiedy się nie spieszysz, przykładowo w porze wieczoru przed prysznicem - skuś się na męskie fryzury.