Co bezwzględnie musi znajdować się w szafie każdego dbającego o wygląd mężczyzny?

Mężczyźni o wiele częściej zwracają baczną uwagę na swój wygląd, są świadomi najbardziej aktualnych trendów oraz starają się do nich przystosowywać. Każdy zadbany mężczyzna, który niezależnie od sytuacji pragnie zawsze doskonale wyglądać, przede wszystkim musi zatroszczyć się o odpowiednio skompletowaną garderobę.
obuwie
Autor: Thrifty Look
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest to jednak łatwe zadanie, gdyż wymaga odszukania własnego stylu oraz kupowania wyłącznie odzieży wysokiej jakości. Co w takim razie powinno znaleźć się w męskiej garderobie? Jakie są jej najistotniejsze składniki bazowe?Potrzebny jest oczywiście dobrze dopasowany garnitur. Jeżeli dysponuje się niezbędnymi środkami, można zdecydować się na uszycie garnituru na miarę, co niestety jest ciągle dość kosztowną alternatywą, zwłaszcza kiedy wybierze się znakomitej jakości materiał. Usługi doświadczonych krawców wracają jednakże dziś do łask, wobec tego z pewnością nie będzie się miało trudności z odnalezieniem najlepszego profesjonalisty. Sklepy też sprzedają zróżnicowany wachlarz garniturów, w określonej stylistyce oraz kolorystyce. Warto mieć w swojej garderobie klasyczny czarny garnitur i garnitur szary, granatowy oraz kilka koszul. Bardzo interesującym elementem garderoby jest ponadto bezrękawnik (przeczytaj przykłady), doskonały na chłodne dni. Można go zestawić z ubraniami sportowymi bądź bardziej elegancką odzieżą. Każdy mężczyzna musi także zadbać o odpowiednie obuwie.moda męska
Autor: paul goyette
Dziś bardzo dużą popularnością charakteryzują się buty damskie nike (garnitur), których modele męskie też święcą triumfy. Ponadczasowe buty sportowe, w bezpiecznych kolorach są świetną bazą, tym samym można je zestawić z koszulą czy marynarką. Rzecz jasna, koniecznie trzeba umieścić w szafie bardziej eleganckie kozaki. Ogólnie, zarówno mężczyźni, jak i kobiety powinni kupować ubrania ponadczasowe, wyprodukowane z dobrych materiałów, dzięki którym każda stylizacja będzie atrakcyjna.
Panowie nie mogą stronić od stosownych akcesoriów. Elegancki szalik, kilka krawatów i spinek do mankietów to kategoryczne must have, tym bardziej, że dobrze skomponowany z koszulą krawat sprawia, że ten sam garnitur zyska zupełnie odmienny charakter. Pomocą w budowaniu garderoby mogą okazać się liczne blogi internetowe, które dzisiaj cechują się ogromnym zainteresowaniem.