Modni panowie

Moda to, pomimo powszechnej opinii, pasja nie tylko kobiet. Również mężczyźni zwracają ogromną uwagę na to, co na siebie zakładają. Stąd też w modnych czasopismach i w sieci jest co raz więcej wskazówek, które pomagają panom rozpoznać typy sylwetek męskich oraz dobrać właściwy ubiór.

Według propozycji największych kreatorów mody można bawić się do woli. Zestawiamy wszystko, nawet wzory cętkowane, paski zebry, printy, a nawet kwiaty i malarskie desenie.

Moda męska
Źródło: http://pixabay.com
Tak czy inaczej istnieją i dobrze funkcjonują domy mody męskiej. Moda dla mężczyzn jest również prezentowana na wybiegach, ale nierzadko akurat tam pokazywane są ubiory raczej ekscentryczne i niefunkcjonalne. Moda męska (tutaj nasze propozycje dla mężczyzn: Dla Mężczyzny Reebok od Ceneo) może być tematem rozległym i ciekawym.

Określenie własnego rodzaju budowy jest w zasadzie przepustką do sukcesu. Jeżeli poznamy swoje dobre strony i niedostatki, będziemy mogli lepiej działać na tej płaszczyźnie. Jeżeli trudno jest samodzielnie rozpoznać własny typ figury, warto poprosić o pomoc dobrego znajomego. A jeżeli obawiamy się reakcji przyjaciół na nasz problem, lepiej zwrócić się do swojej ukochanej. W ostateczności, można udać się do doświadczonego stylisty, który nie tylko określi nasz typ sylwetki, ale dopasuje również właściwe kolory do naszego typu urody.

W propozycjach na ten rok dobrze widać reaktywację lat 90. Bluzy z kapturami i bomber jacket do tego eleganckie spodnie bądź stylowa marynarka to prawdziwy hit. Gdy jeszcze trwa zima, nie zapominajmy o ciepłym szaliku, rękawiczkach (rękawiczki marki Puma na ceneo.pl) oraz czapce.