Sukienki wieczorowe - czym inspirować się przy wyborze kreacji?

Z pasji do szycia i tworzenia coraz to nowych fasonów powstają nowe salony z sukniami ślubnymi i wieczorowymi. Oferują one Paniom szeroki wybór szat dopasowanych do różnych stylów i figur. Takie punkty budzą gigantyczne zaintrygowanie wśród płci kobiecej, ale także męskiej, gdyż Panowie też od czasu do czasu chcą sprawić przyjemność wybrankom.


na stronie vaiolett.pl/
Autor: Flavio Lorenzo Sánchez
Źródło: http://www.flickr.com
Długie lub krótkie, barwne bądź też stonowane - suknie wieczorowe i sukienki weselne muszą być dobrane akuratnie do naszej figury i osobowości. Nie możemy czuć się w niej niewygodnie, dlatego że wtedy na przyjęciu nie będziemy łatwo się zachowywać ani ruszać.

Kreacja powinna zaznaczać to, z czego w naszej figurze jesteśmy w najwyższym stopniu dumne oraz maskować mankamenty. Dlatego też nie Panie nie mogą do takiego ważkiego zakupu podchodzić same. Mając obok siebie kolegę czy koleżankę z pracy, będziemy miały się do kogo zwrócić o radę. Zdarzają się jednak przypadki, gdy to kobieta trafia sama do salonu i wypatruje pomocy obsługi. To udowadnia nic innego jak tylko to, że załoga zatrudnionych osób w takiej branży musi mieć do tego "smykałkę". Zatrudniony powinien potrafić doradzić, lecz nie narzucać niczego. Wyobraźmy sobie sytuację, iż pani poszukująca sukni pomimo swoich niepewności wierzy w zapewnienia obsługującej jej kobiety, że wygląda obłędnie. Następnie pojawiając się na balu, koleżanki wytykają ją palcami lub śmieją się z boku, gdyż jej kreacja nie leży na niej należycie. Niewątpliwie uświadamiając sobie to, klientka nie poleci nikomu tego punktu, a sama również do niego nigdy nie powróci. Zatem właścicielom sugerujemy wybieranie kadry pracowniczej odpowiednio do wymagań sklepu, dbając przy tym o dobrobyt swój i klientów.


Suknie wieczorowe są przyrządzone na różnorodne okazje - modne fasony. Jedne wybitniej lśniące , inne gładkie, są też te bardziej lub mniej wyzywające. Wskazane jest więc czasem poświęcić więcej czasu na dobór tej wyjątkowej, niż później być celem plotek czy dowcipów na temat wyglądu.