Szyk to nie wszystko! Nabywając obuwie letnie nie zapomnij o najistotniejszym – Twoim zdrowiu

Nadchodzi letni sezon i najwyższy czas wyposażyć się w komfortowe, ”oddychające” obuwie sezonowe. Warto dedykować odrobinę czasu na ich znalezienie, aby kupić buty dobrej jakości i z dobrych gatunkowo materiałów. Powinniśmy się w nich czuć dobrze, nawet podczas najgorętszych dni lata.


Oczywiście,
trampki
Autor: Daniel Kruczynski
Źródło: http://www.flickr.com
najbardziej letnim obuwiem są sandały. Podczas ich kupowania warto zwrócić uwagę na podeszwę, aby nie była za chuda oraz najlepiej, żeby była choć trochę wymodelowana. Ostatnio, stało się popularne przemieszczanie się w laczkach czy japonkach. Nie jest to zdrowe, a lekarze i eksperci alarmują, że używanie butów nie trzymających stóp właściwie, możemy zagwarantować sobie różne ostre deformacje stóp i stawów. Dlatego, w miejsce japonek, zainwestuj w komfortowe sandały, które są lepsze choćby tylko dlatego, że mocniej przytrzymują stopę.
Kobiety mogą przebierać w wielu rodzajach obuwia sezonowego. Popularne są baleriny, które również nie mają zbyt dużego poparcia u specjalistów. Większość balerin ma cieniutkie podeszwy oraz ani trochę nie chronią naszych stóp. Dla niektórych nie ma to znaczenia, lecz amortyzująca podeszwa zabezpiecza całe nasze ciało. Dużo poruszamy się po utwardzonych, miejskich powierzchniach, co przeciąża nie tylko nasze stopy, lecz także staw skokowy, biodra oraz kręgosłup. Nie dbając o właściwą ochronę stóp na utwardzonych powierzchniach, możemy z upływem czasu skończyć z różnymi schorzeniami.
trampki
Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Dobrym rozwiązaniem (w szczególności dla panów) są trampki, które od jakiegoś czasu wróciły do łask. Można dziś dostać dobrej jakości trampki, z grubą podeszwą oraz z wysokogatunkowych tkanin. Jeśli nie chcesz kupować tradycyjnych, czarno-białych trampek, warto zaznajomić się się z ofertą Pepe Jeans. Trampki męskie Pepe Jeans - klikaj -, podobnie jak damskie, wyróżniają się swoim wyglądem, warto sprawdzić odkryj więcej tu. Nie są staromodnie czarno-białe, lecz są bardzo różnokolorowe i mają mnóstwo gustownych dodatków, a to wyróżnia je przy porównaniu do innych firm. Wyglądają wyjątkowo awangardowo oraz unikatowo, a do tego mają naprawdę najprzeróżniejsze fasony.


Trampki męskie Pepe Jeans (moja strona internetowa) będą na pewno idealnie pasować do jeansów jak czy szortów. Wybrane modele będą także bardzo dobrze współgrać ze sportową marynarką, nadając stylizacji swobody oraz subtelności letniego sezonu. Damskie modele tymczasem będą pasować do każdej kreacji. Asortyment Pepe Jeans naprawdę wybija się z pomiędzy innych firm dużą unikalnością oraz wysoką jakością. Pamiętaj, aby przy wyborze letniego obuwia kierować się przede wszystkim zdrowiem, a później wyglądem. Na szczęście nie jest aż tak ciężko kupić obuwie stylowe, lecz nadal odpowiednio dbające o nasze stopy w sezonie letnim.