Wygodne biustonosze - półbiustonosze, push up, bez fiszbin

Jak się okazuje seksowny biust to bardzo istotny "element" kobiecego ciała, nie obojętny ani paniom, ani panom. Sama dbałość o ciało, stosowanie różnych kosmetyków i zabiegów pielęgnacyjnych jednak nie wystarcza. By uzyskać pożądany efekt warto pomyśleć nad odpowiednim doborem odzieży, a przede wszystkim zatrzymać się na moment przy słowie: biustonosz.


Krisline Cafe Latte - biustonosz
Źródło: Jagna.pl
Ostatnio sporą popularnością cieszą się modele podnoszące biust. To biustonosz podnoszący piersi, który doskonale sprawdza się w każdej sytuacji i pasuje pod każdą odzież. Podkreśla krągłość kształtów lub dodaje ich w razie potrzeby, a odpinane ramiączka pozwalają na swobodny wybór odzieży i eksperymentowanie. Bardzo ładnie wygląda w nim każda pani. Polecany jest szczególnie do strojów z głębokim dekoltem. Współczesne technologie i pomysłowość projektantów dają kobietom wiele możliwości wyboru. Dobry producent dba dziś o jakość, a więc przede wszystkim o dobre gatunkowo materiały, miękkie tkaniny i koronki, ciekawe zdobienia. Bielizna musi przecież spełniać wiele funkcji, nie tylko jest niezbędną częścią garderoby, ale też kształtuje sylwetkę, zdobi, poprawia kondycję psychiczną kobiety. Seksowny strój zawsze dodaje blasku i pewności siebie. Push up wraz z skąpymi majtkami - stringami to komplet pożądany nie tylko przez Panie.

Półbiustonosze to ciągle mało popularna u nas część garderoby, a przecież zasługuje na uwagę. Półbiustonosz przede wszystkim podnosi i modeluje piersi. Jest bardzo sexi i zmysłowy, elegancki i niebanalny dzięki ciekawym zdobieniom. Ozdoby półbiustonoszy zasługują na wyjątkową uwagę. Można by nawet stwierdzić, że półbiustonosze są przede wszystkim ozdobą. Koronki, kokardki, tasiemki, frędzle, a nawet piórka kreują ogromnie zmysłową bieliznę. Ozdobne są również ramiączka . Mogą być wykonane z tradycyjnych tkanin wykorzystywanych w bieliźniarstwie, ale też mogą być np. z łańcuszka. Pomysłowość projektantów jest ogromna.

Zalety półbiustoszy - przede wszystkim pozwalają na ładne wymodelowanie biustu i dekoltu. Odpinane ramiączka dają możliwość podtrzymania piersi nawet pod strojem z obniżoną linią ramion. Dla bardziej odważnych pań lub tylko dla oczu ukochanego mężczyzny, warto rozważyć sens ubrania przezroczystej lub półprzezroczystej bluzki albo seksownej koszulki nałożonej na półbiustonosz. Z pewnością wrażenie będzie piorunujące. - To bielizna, która działa, ale jej nie widać - fragmenty miseczek jedynie utrzymują biust, pełniejsze miseczki pełnią podobną funkcję do biustonoszy typu push up - Niezwykłe dla oczu dodają pewności siebie i eksponują zmysłowość każdej kobiety.
Źródło : Jagna