Najbardziej dopasowane jeansy dla swojej sylwetki? Powinnaś poznać kilka zasad, by wybrać faktycznie jak najlepiej

Dość konkretne pytania odnoszą się często naszego ubioru, zwłaszcza zastanawiają się nad tym kobiety. Jedną z najbardziej męczących wątpliwości jest wybór właściwych spodni. Kwestia odnosi się do tego, które spodnie będą najbardziej pasować dla pani o nogach zbyt krótkich, a może zbytnio chudych albo za bardzo masywnych? Przygotowaliśmy dla ciebie ciekawe porady, abyś dowiedziała się, które spodnie wyszczególnią twoje największe atuty i jednocześnie ukryją wady.
www.jeansdom.pl/pl/1_levis
Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com
Jakiego typu więc będą najlepsze spodnie najlepsze są dla kobiet dość niskich, o dość krótkich nogach? Najbardziej korzystne będą rozszerzone ku dołowi, które najkorzystniej nosić do szpilek. Korzystnie zrezygnować z czerni oraz pionowych wzorów, czyli coś takiego jak prążki na sztruksie, warto postawić na dość jasne soczyste kolory, a również poziome przeszycia. Istnieje też wersja dla nieśmiałych, niczym męskie bojówki, jakie maskują każdą rzecz nie tylko za sprawą koloru. Szczupłe dziewczyny mające męską budowę sylwetki, to znaczy wąskie biodra, słabe wcięcie w talii, z pewnością będą pozytywnie zaskoczone swoim odbiciem w lustrze po założeniu spodni z nogawkami bufiastymi na wysokości bioder.

A czym przykładowo charakteryzują się skąpe, dość mocno opinające rurki? Uwydatniają przede wszystkim każdy centymetr i pokazują niezbyt piękny kształt nóg. Jeśli jednakże jesteś szczupła, a do tego wysoka, to będą to jednakże spodnie idealne dla ciebie. Pamiętaj, że rurki najlepiej wyglądają w towarzystwie wysokich szpilek czy koturnów. To powoduje, że nogi wyglądają rzeczywiście na bardziej zgrabne i bardzo długie.
Co jednakże jeśli twoje nogi są zbyt masywne? Najkorzystniej wtedy ubierać dzwony! Ich krój bardzo dobrze maskuje praktycznie wszystkie mankamenty figury, a długie, rozszerzane nogawki wyszczuplają, także nogi, jednocześnie bardzo wspaniale zakrywają zbyt masywne uda. To rzeczywiście spodnie mało wymagające,
jeansy
Autor: Erich Ferdinand
Źródło: http://www.flickr.com
idealne jednakowoż dla każdego, nawet dla dość problematycznego typu figury. Inaczej natomiast rybaczki, jakie niestety pogrubiają łydki. Jednocześnie, opinając się na udach i pupie, są w stanie uwydatnić każdy mankament.

Do rodzaju spodni, których lepiej nie zakładać zaliczyć możemy także te uszyte z wzorzystych tkanin. Podczas gdy rozmaite desenie, jak kwiaty czy kratka będą idealne dla szczupłych kobiet, tojuż puszyste dziewczyny osiągną rezultat całkowicie odwrotny. Jednocześnie do takich wszystkich rad korzystnie dodać również, że jak kupujemy spodnie to tylko te najbardziej jakościowe, jak pepe jeans. Warto również korzystać z wygodnych zakupów w sieci, jakie oferuje na przykład Levis online.