Garderoba nie chce się domknąć a Ty sądzisz, że nie masz się w co ubrać? Podpowiemy, co warto nosić w tym sezonie.

Stylówki codzienne muszą być przede wszystkim praktyczne i dopasowane do naszego stylu życia. Jeżeli nie wymusza tego na nas sytuacja ani służbowe zobowiązania, przede wszystkim postawmy na klasyczne ubrania i rzucające się w oczy dodatki - solidne obuwie, ciepłe, otulające szale i pojemne torby.


Jeśli zwykle podróżujemy autem, wybierzmy skórzane botki płaskie albo na kilkucentymetrowym obcasie. Będą praktyczne do kierowania samochodem, ale także do całodziennego chodzenia i po prostu „załatwiania spraw na mieście”. Jeżeli sądzimy, iż botki potrafią skrócić nogi i mogą je nosić jedynie kobiety o wysokim wzroście, jesteśmy w błędzie - czytaj http://kraina-stylu.pl/stylizacja-sloneczna-puchowka/. Owszem, skórzane botki mogą negatywnie wpłynąć na długość kobiecych nóg i balans sylwetki, ale obecnie wybór modeli i odcieni jest ogromny, dlatego zarówno kobiety o niskim wzroście, jak i te wysokie są w stanie dobrać sobie obuwie tego rodzaju idealnie do swoich potrzeb. Jednak rzeczywiście – przy botkach koniecznie należy uważać, co do nich ubieramy.
szafa
Autor: KOMANDOR
Źródło: KOMANDOR


Warto mieć na uwadze to, iż krótsza spódnica lepiej będzie wyglądać niż spódnica za kolano, więc wybierajmy raczej miniówki czy szorty. Długie, wąskie nogawki również wyglądają dużo lepiej w połączeniu z botkami. Jeżeli chodzi o kolor rajstop – dobrze jest zdecydować się na ten sam, który mają buty. A czarne rajstopy w zestawieniu z czarnymi botkami wydłużają optycznie nogi. Gdy natomiast wybieramy rajstopy w wyrazistym kolorze, uzupełnijmy taki zestaw szalem w zbliżonym zestawieniu kolorystycznym. Ale niech to nie będzie jednokolorowa tkanina, tylko coś w stylu kolażu - poznaj świat mody . W popularnych sklepach wybierzemy coś z tego typu szali. W ostatnim czasie znów stał się modny styl boho, a co za tym idzie – kwiaty, frędzle i akcesoria z naturalnej skóry. Jeśli odpowiada nam taki styl, poszukajmy w swoich garderobach czegoś ozdobionego frędzelkami, zwiewnych koszul czy też dłuższych swetrów zapinanych na guziki.


Oczywiście ponieważ moda zatacza koło, zupełnie możliwe, że w nadchodzącym sezonie zupełnie nie będziemy musiały robić zakupów, a rzeczy sprzed lat nie tylko będą idealnie wpasowane w trendy, lecz także przeżyją swoją drugą młodość.