Śmieszne t-shirty są niezwykłe!

Jest wiele interesujących sposobów na pokazanie otoczeniu swojego poczucia humoru. Jeżeli naturalnie nasz typ humoru jest akceptowalny, zatem nie wyśmiewamy się, przynajmniej publicznie z wszelkiego rodzaju świętości mocno istotnych dla zapewne każdego zdrowego człowieka, definitywnie nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu by starać się pokazać swoje poczucie humoru, prywatne postrzeganie świata. W szczególności w naszym kraju dostrzec idzie sporo absurdów, zatem trudno nie śmiać się z nich. No właśnie: ale niby w jaki sposób?

Może nałożenie zabawnej koszulki spowoduje, że tak jakby zamanifestujemy własne prawdziwe oblicze? Niby zabawna koszulka nie jest wielce nieprzeciętna, lecz można powiedzieć, iż założenie na własne ciało niecodziennej koszuleczki wcale nie jest kiepskim rozwiązaniem. Zwłaszcza, że bądź co bądź wzorów takowych t-shirtów jest od groma. Trudno nie dostrzec, iż bardzo często właściciele takich koszulek są niejako zwykłymi pozerami, lecz no z drugiej strony: pewnie się za takich sami nie uważamy, więc nie patrzmy na to za bardzo, bo mamy sporo ciekawszych rzeczy do zrobienia.t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Niegdyś nie było ogromnego wyboru, jeśli w grę wchodziły fajne wzorki, znaki oraz napisy. Fajnie, że ostatnimi czasy to się bardzo zmieniło. A więc czymś wielce popularnym jest choćby zamieszczane na koszulkach świeżych memów. Perfekcyjny przykład bardzo szybkiego zareagowania to przykładowo sprzedaż t-shirtów mających związek hitu Youtube, a mianowicie - Hera, koka, hasz, LSD. Zresztą sami również mamy okazję skonstruować własną wrzutę na t-shircie!
Stwórz
Trudno nie trafić na taki sklep z koszulkami, w którym nie ma takiej możliwości. Zapamiętajmy jedno: często te koszulki są z kiepskiego materiału, ponieważ są sprowadzane tysiącami z Chin. Co prawda w dzisiejszych czasach wszystko sprowadza się z dalekiej Azji, lecz w przypadku t-shirtów z napisami jest trochę gorzej. Zatem pierzmy umiejętnie koszulki, uważajmy na nie, a zapewne będziemy przez dłuższy okres czasu mieli możliwość ukazywać za ich pomocą własne poczucie humoru. Fajny humor to podstawa, coś dzięki czemu moglibyśmy wreszcie zapomnieć o wszystkich kłopotach.