Top lub elegancka koszula

Coraz to częściej kieruje się uwagę na nowe trendy jak też tendencje zachodzące w modzie męskiej. Niewielu jednakże nadąża za wszystkimi przemianami. Dale wielu jednakże dylematy w rodzaju „muszka czy krawat?” czy „T-shirt czy koszula?” są cały czas niezmienne. Polscy mężczyźni coraz większą wagę przywiązują do swego wyglądu. Do lamusa odchodzą porozciągane dresy i nazbyt duże koszulki. Dobrze jest przyjrzeć się nie tylko trendom w męskiej modzie, ale również klasykom, jakie zawsze będą na topie. Prawda jest taka, iż każdy facet może odnaleźć się w męskiej modzie. Moda nie polega na tym aby przyjmować bezkrytycznie wszystkie trendy.

moda męska
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Chodzi tu o własną interpretację i odnalezienie swego stylu. Każdy dżentelmen winien zdawać sobie sprawę z siły jaką daje gustowny styl. Poniektórzy powiedzą, że wygląd nie jest najistotniejszy. I mają rację, gdyż nie jest. Jednak jest bardzo ważny, gdyż buduje pierwsze wrażenie, które najczęściej jest czynnikiem decydującym. Schludny, dobrze ubrany dżentelmen to synonim sukcesu a także pewności siebie. Nie warto rezygnować z możliwości jakie daje nam strój.Istotna zasada, która tyczy się właściwie każdego elementu męskiej garderoby - kupujmy odzienia w swoim rozmiarze. Mężczyźni mają niestety tendencję do kupowania za dużych jeansów, marynarek, koszul, tak jakby bali się włożyć coś zbytnio dopasowanego. Tymczasem nic tak nie podkreśla stylu faceta jak dobrze dopasowana marynarka albo koszula inspiracji można szukać np: jego styl garnitur. Tak krawat jak także marynarkę mężczyźni mogą wkładać na wiele sposobów.ubrania i dodatki dla mężczyzn
Źródło: pixabay
Wystarczy, dobrać marynarkę o troszeczkę mniej wytwornym kroju jak też materiale, przykładowo z sztruksu czy lnu i już! Podobną marynarkę możemy nosić nawet do dżinsów. Ważne jednakże żeby zarówno spodnie jak także marynarka były odpowiednio dopasowane. Niektórym zdaje się, że krawat przeznaczony jest wyłącznie na bardzo formalne okazje, jednakże w męskiej modzie wcale nie ma takich ograniczeń Na co dzień rekomendowane są mniej oficjalne krawaty zrobione np. z wełny. Z kolorami krawatów można naprawdę poeksperymentować, najlepiej jest bawić się modą - http://www.jego-styl.pl/prezent-mikolajkowy-dla-niej-inspiracje-mikolajki-2015. Klasykiem w męskiej modzie są koszulę w kratkę, które możemy dobrać do właściwie dowolnej stylizacji (rzecz jasna wszystko zależy od kolorystki oraz materiału z którego uszyta jest koszula).