Jaka biżuteria dla dżentelmena?

Jeżeli ubieramy się na istotne spotkanie chcemy wyglądać gustownie i wytwornie, przez to wybieramy najlepszy komplet ubrań, odpowiednio się czeszemy i malujemy. Jednak trzeba powiedzieć tu o tym, iż ważne są również dodatki, takie jak biżuteria, bo to ona skupia wzrok oraz zazwyczaj pomaga ukryć niedoskonałości wyglądu, których nie chcemy ujawniać innym. Jak się okazuje, panie posiadają tu duże pole do dyspozycji.
Naszyjniki są niezwykle ważneJeżeli nasza kreacja składa się z sukni o wielkim wycięciu, który chcemy minimalnie zakryć, a równocześnie w naszych uszach znalazły się nieduże kolczyki, to z pewnością idealnie sprawdzi się tutaj naszyjnik gruby łańcuch złoty (http://www.ceneo.pl/26657406), który ma szansę luźno zwisać z szyi, albo może być wokół niej zawiązany. W dodatku jeszcze możemy się zadecydować na fascynującą zawieszkę, która stanie się wspaniałym dopełnieniem całego naszego stroju.


Drobne zegarki dla drobnych dam

Kiedy jesteśmy kobietą drobną i do tego jeszcze mamy dość drobne ręce, to bez wątpienia w naszym przypadku wspaniale sprawdzi się zegarek Adriatica A3578.5253Q, który jest niewielki, gustowny z wąską tarczą, na której poza czterema godzinami: 12, 3, 6 i 9 nie będzie się mieściło nic innego. Bez wątpienia takowy zegarek będzie wspaniałym uzupełnieniem naszego stroju tak od święta, jak i na co dzień.


Kolory nie muszą być nudne

zegarek
Autor: Swatch
Źródło: e-arttime.pl
Jeżeli lubimy widzieć konkretnie która jest godzina, wręcz co do minuty, to na pewno powinniśmy się zadecydować na zegarek Fossil ES2829. Na okrągłej sprawdź propozycje tarczy wyszukamy nie tylko każdą godzinę, ale też i zaznaczone będą minuty, a biały pasek spowoduje, iż zegarek fantastycznie wpisze się w nasz ubiór. A co kiedy wolimy inne kolory ubrań i uważamy, że biały zegarek będzie się za bardzo odbijał? Wówczas mamy możliwość zdecydować się na zegarek Fossil ES2830, który jest taki sam jak ten powyżej wspomniany, tylko iż tarcza jak i pasek są w jasnym brązie.


Możliwości jest dużo

W tym momencie na rynku znajduje się tak wiele różnej biżuterii i do tego jeszcze tak dużo przeróżnych zegarków, iż bez wątpienia bez większego kłopotu uda nam się wszystko dobrać wspaniale do siebie. Tak pod względem rozmiaru, grubości, jak oraz także kolorów, więc warto zadbać o to, aby biżuteria zawsze była niesamowitym dopełnieniem naszego ubioru.