Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Większość osób miewa upodobanie by oceniać innych na podstawie tego jak wyglądają. To tylko dowód na to, iż ubiór odgrywa ogromną rolę w postrzeganiu naszej osoby.


Nie bez przyczyny stare powiedzenie „pokaż mi swoją szafę, a powiem ci kim jesteś” jest często przytaczane przez wielu stylistów oraz ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można bowiem stwierdzić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a nawet to, jaki jest jej stan majątkowy.
Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem wyrażając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, manifestują swoje poglądy a często i zainteresowania. Koszulki prinidea z nadrukiem są dziś nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich niebanalne wzornictwo idące w parze z wysoką jakością tkanin i trwałością druku sprawiają, że T-shirt możemy dziś założyć na większość okazji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam danej chwili „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Autor: Alan Levine
Źródło: http://www.flickr.com

A jaka jest historia koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie w pewnym stanie niejaka firma uszyła koszulki da drużyny futbolu amerykańskiego. Wzbudziły one tak wielki entuzjazm wśród fanów futbolu, że zaczęli je podkradać. Błyskawicznie pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny a tym samym odstraszyć potencjalnych złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, a podpisane koszulki stały się krzykiem mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.


Ciekawe T-shirty pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a równocześnie podkreślić przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd to prezentacja pewnej idei - pozytywnego nastawienia do życia, a nadruki prinidea na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że oczekujemy na autobus w pochmurny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się na przystanku młody człowiek, na którego koszulce dostrzegamy zabawny napis.
Prawda, że świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Racja nigdzie nie jest napisane, że koszulki z nadrukiem powstały z myślą o młodzieży. Nic bardziej mylnego - dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”