stylistka

Moda w rozmiarze XL – jak wybierać ubrania, żeby osiągnąć najlepszy efekt?

męzczyzna w koszulce
Autor: TEDxJakarta
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, jakie posiadają pełniejsze kształty mogą wyglądać naprawdę apetycznie w stosownie przystosowanych do ich figury ubraniach. Na szczęście, sektor odzieżowy rozwija się szybko, z tego powodu każda osoba będzie potrafiła skompletować strój, który będzie zgodny z jej oczekiwaniami. W jaki sposób zaplanować stylizację, jeżeli nosi się większy rozmiar?

Jak w prosty sposób, ukształtować własny profesjonalny wizerunek

spodnie damskie
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sporą wagę przywiązuje się do wyglądu. Aktualnie swoboda w nawiązywaniu i podtrzymywaniu stosunków biznesowych, znajomość zasad etykiety i norm dress code’u staje się wartością niezwykle pożądaną.


[IMG=1401/52c5791d6a230___flickr_11610289745.

Gdy jest konieczna osobista stylistka Warszawa zaproponuje nam te najlepsze.Powinno zapisać się na kurs stylizacji ubioru

ubrania - landszaft
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz styl ma szansę mieć duże znaczenie

Mamy okazję ubierać się w barwy przygaszone, lub bardzo jaskrawe. Mamy szansę subtelnie zaznaczać naszą urodę, lub wybrać mocny styl, który będzie nas odróżniał na tle kolejnych osób. To na co musimy się zadecydować, ma okazję zależeć od różnych elementów, dlatego właśnie powinniśmy się uważnie zastanowić nad tym, jaki styl rzeczywiście będzie nam odpowiadać.

Jak odszukać swój styl i odmienić design na lepsze?

zakupy ze stylistką
Autor: podoboq
Źródło: http://www.flickr.com
Nieraz zaglądamy do swojej szafy i sądzimy „nie mam się w co ubrać” pomimo tego, iż nasza szafa wprost pęka w szwach. Czemu tak się dzieje? Nierzadko przyczyną jest to, iż kupujemy ubrania pochopnie, nie zastanawiając się nad tym, czy będą one pasować do innych ubrań lub dodatków, które posiadamy.