stylistka

Jak w prosty sposób, ukształtować własny profesjonalny wizerunek

spodnie damskie
Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sporą wagę przywiązuje się do wyglądu. Aktualnie swoboda w nawiązywaniu i podtrzymywaniu stosunków biznesowych, znajomość zasad etykiety i norm dress code’u staje się wartością niezwykle pożądaną.


[IMG=1401/52c5791d6a230___flickr_11610289745.

Gdy jest konieczna osobista stylistka Warszawa zaproponuje nam te najlepsze.Powinno zapisać się na kurs stylizacji ubioru

ubrania - landszaft
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Nasz styl ma szansę mieć duże znaczenie

Mamy okazję ubierać się w barwy przygaszone, lub bardzo jaskrawe. Mamy szansę subtelnie zaznaczać naszą urodę, lub wybrać mocny styl, który będzie nas odróżniał na tle kolejnych osób. To na co musimy się zadecydować, ma okazję zależeć od różnych elementów, dlatego właśnie powinniśmy się uważnie zastanowić nad tym, jaki styl rzeczywiście będzie nam odpowiadać.

Jak odszukać swój styl i odmienić design na lepsze?

zakupy ze stylistką
Autor: podoboq
Źródło: http://www.flickr.com
Częstokroć zaglądamy do swojej szafy oraz myślimy „nie mam się w co ubrać” pomimo tego, iż nasza szafa wręcz pęka w szwach. Z jakiego powodu tak się dzieje? Nieraz przyczyną jest to, że kupujemy ubrania pospiesznie, nie zastanawiając się nad tym, czy będą one pasować do innych ubrań czy dodatków, które mamy.