wzór

Buty letnie damskie prezentują przeróżne kolory

sandały damskie
Źródło: pixabay.com
W których butach chodzi się nam wygodnie?
Powinniśmy przyjrzeć się różnym ofertom obuwniczym i zdecydować, w których z nich będzie nam najwygodniej, tak aby zaznaczyć, że spacerowanie w nich będzie dla nas prawdziwą przyjemnością. Co więcej możemy wybierać w przeróżnych typach, więc trzeba na to przeznaczyć troszeczkę czasu, tak aby mieć świadomość, że podejmiemy odpowiednią decyzję.

Co powinniśmy wiedzieć o hafcie? W jakim miejscu najbardziej pasuje? Jak się go tworzy?

zestawy
Haft to znana oraz popularna technika zdobienia tkanin. Mamy rzeczywiście sporo technik hafciarskich, w zależności od użytych nici a także stosowanych ściegów. Haft jest w stanie być wypukły lub płaski, poza haftem ręcznymjest też maszynowy. Co powinniśmy wiedzieć?

Gorący trend

tatuaż
Autor: Fotolia.com
Źródło: fotolia.com
Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znowu nosimy platformy, odkryty brzuch oraz przyklejane tatuaże. Jednakże tym razem w edycji ekskluzywnej – miast kolorowych obrazków, złote i srebrne wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy hit na lato, przede wszystkim plaże i festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się niczym prawdziwa biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak samo, jak w latach 90 – przylepiamy obrazek na ciało, wacikiem z wodą nacieramy, czekamy moment i już. Tatuaże metaliczne trzymają się ok. 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest parę rozmaitych wzorów. Koszty bez względu od firmy to ok. 30 złotych.

Alternatywa dla trwałego tatuażu - parę rad

tatuaż zmywalny
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Czy pamiętacie Zombie Boya, który pokrył większość ciała tatuażami? Wystąpił w teledysku, chodził po wybiegu... Jest dowodem na to, że tatuaże zagościły na stałe do show biznesu. Na dzień dzisiejszy swoje ciała pokrywa tatuażami większość gwiazd i choć nie wszystkie go pokazują niełatwo znaleźć celebrytę bez tatuażu.

Jak nosić wzorzyste spodnie?

Modny mężczyzna
Autor: Jordon B
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesna moda daje nam miliony opcji. Nie wiemy w sumie, które są rzeczywiście trafne. Cokolwiek byśmy nie założyli na sto procent będzie, to przez kogoś skrytykowane. Tak, więc ubierając coś na siebie pamiętać, żeby dobrze się w tym czuć. To połowa sukcesu. Druga to właściwe dopasowanie poszczególnych elementów garderoby.