bluzy

Moda dla prawdziwych mężczyzn - gustowne garnitury oraz stylowe koszule

elegancki mężczyzna
Autor: Ludovic Bertron
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu mężczyzn lubi ubierać się w sportowym stylu, jeszcze inni wolą luźny, dzienny styl, jaki składa się przykładowo z jeansów, swetra, bluzy albo koszulki. Chociaż wszelki mężczyzna, niezależnie od swojego powszedniego stylu, winien mieć w swojej garderobie także stylowe, atrakcyjne ubrania, takie jak na przykład chociażby luksusowe marynarki lub koszule do garnituru. Mówi się, iż w szafie prawdziwego mężczyzny winien znajdować się chociaż jeden garnitur.

Skarpety męskie powinny okazać się wygodne

pewex
Źródło: flickr.com
Skarpety męskie istnieją w różnej grubości

W pełnych butach chodzimy właściwie przez znaczniejszą część dnia, którą jesteśmy w pracy i na dojazdach do niej, dlatego musimy zainwestować w takie skarpety, które będą dopasowane i będą pochłaniały większość wilgoci. Co więcej skarpety męskie mogą występować w różnorakiej grubości, w zależności od tego, czy szukamy takich, w których będziemy ćwiczyć, czy takich, które będą zakładane do garnituru.

Bluzy Nike radują się powodzeniem wśród pań oraz mężczyzn

buty Nike
Autor: Tom Dennis Radetzki
Źródło: http://www.flickr.com
Bluzy Nike zadowolą każdego pana

Jeszcze całkiem niedawno projektanci mody skupiali się przede wszystkim na kobietach, jako na głównych odbiorcach własnych planów. Teraz sprawa ta przedstawia się troszeczkę inaczej a projektanci skupiają się znacznie częściej na równi na paniach, jak i na panach.

Fotografia pradziadka

sport
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Mój pradziadek Stanisław na fotografii sprzed 100 lat ubrany jest w galowe ubranie: w surdut, nienaganną bielutką koszulę, czarną kamizelkę, z której kieszonki wystaje zegarek tak zwana „cebula”. Nigdy nie spotkałem pradziadka osobiście. Zmarł zaraz przed wybuchem II Wojny, nie miałem więc takowej możności. Domyślać się mogę najwyżej co sobie myślał pozując do tego zdjęcia.

Ubrania na miarę XXI wieku

w podróży
Autor: Jorge Láscar
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania termoaktywne początkowo używane były zgodnie z przeznaczeniem czyli jako profesjonalna odzież sportowa lub dla wojska. Z czasem jej zastosowanie poszerzyło się znacznie. Głównym tego powodem jest to, że jest ona niezwykle komfortowa w używaniu także codziennym.

Jej własności dają wygodę a jest to bardzo istotne jeżeli chodzi o takie przedmioty ubraniach jak na przykład bokserki termoaktywne - bielizna która ze swej natury musi być wygodna.

Na jakiego typu bluzy czy buty warto postawić?

buty męskie
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Oferowane dziś na krajowym rynku buty męskie znaleźć można w rewelacyjnej cenie także w sieci. Na stronach internetowych odnaleźć można wyjątkowo ciekawe modele cenionych producentów, dlatego użytkownicy internetu tak ochoczo oraz tak często stawiają na skorzystanie z tej możliwości. Ponadto producenci często wprowadzają wyjątkowo korzystne promocje, na które polują nie tylko pasjonaci. Wyjątkowe ceny w połączeniu z oryginalnością modeli to niesamowita gratka.

Być jak Tony Hawk

skatepark
Autor: Dustin O'Donnell Design
Źródło: http://www.flickr.com
Mamo, tato jestem skatem!
Cisza. Jak powiedzieć o tym babci? Spokojnie. Nie taki skat (skejt) straszny jak go malują. To jedynie młody człowiek, lubiący deskorolki, rowery czy rolki. Grupa społeczna, coraz bardziej powszechna wśród młodych ludzi. Osoby pokojowo nastawione do świata, nie wyznający żadnej ideologii. Tutaj podstawą sprawą jest świetna zabawa i opanowanie coraz to bardziej spektakularnych w odbiorze i trudniejszych akrobacji.

Ubrania, które każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie

Panowie także stoją przed dylematem, co na siebie założyć. Prawdopodobnie ich rozmyślania nie są tak długotrwałe jak u kobiet, jednak też mogą być uciążliwe. Nad czym głównie rozmyślają mężczyźni? Czy zimno czy ciepło, jakie ubranie są najlepsze na daną porę roku, czy to faktycznie do siebie pasuje. Wbrew pozorom, panom też zależy na dopasowanym i świetnym ubraniu. Poniżej publikujemy kilka rad, które mogą ułatwić życie.