naszyjnik

Jak nosić biżuterię srebrną aby upiększała

biżuteria
Autor: Monika Dąbrowska
Źródło: Cocktail’me
Biżuteria to niezastąpiona przyjaciółka każdej z nas. Dodaje uroku, powabu, pewności siebie. Ale tylko jeżeli współgra z jej właścicielką. W przeciwnym wypadku sprawia, że wyglądamy poważniej i niweczy nawet najbardziej przemyślaną stylizację. W jaki sposób nosić biżuterię aby zdobiła, a nie negatywnie zniekształcała wizerunek?

Kurtki wykonane ze skóry są zawsze na czasie

kurtka
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Skórzana kurtka to must have każdej fashionistki. Nie ma co zastanawiać się czy warto posiadać ją w swej garderobie, gdyż nie zawiedzie nas nigdy. Jest tak uniwersalna, że może być nie tylko kurtką ale także marynarką! Elegancka, klasyczna, czy można chcieć więcej? Kurtka skórzana sprawdzi się zawsze, wszędzie i o każdej porze roku.

Jaka biżuteria dla dżentelmena?

zegarek
Autor: Atlantic
Źródło: Atlantic
Kiedy ubieramy się na ważne spotkanie pragniemy wyglądać gustownie oraz wytwornie, przez to wybieramy najwspanialszy zestaw ubrań, odpowiednio się czeszemy i malujemy. Jednak trzeba wspomnieć tutaj o tym, że ważne są także dodatki, takie jak biżuteria, ponieważ to ona skupia wzrok oraz często pomaga ukryć mankamenty urody, których nie pragniemy pokazywać innym. Jak się okazuje, panie mają tu duże pole do działania.