stylizacja

Sukienki s są łatwo dostępne

wieszaki na ubrania
Autor: Daniel M. Hendricks
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy zaznaczyć co należy nabywać. Nierzadko każdy z nas wie, co okazuje się dla niego najlepsze, w czym świetnie wygląda, a co się z tym wiąże, powiemy także, w co należy inwestować jeśli idzie o nasz ubiór. Dlatego też bardzo często mamy swoje ulubione sklepy, w których wykonamy sprawunki, a także mamy swoich ulubionych projektantów, którzy produkują takie ubrania, jakby były one szyte dokładnie z myślą o nas. Im lepiej wiemy, co chcemy oraz w czym się dobrze czujemy, tym bardziej będziemy usatysfakcjonowani z naszych zakupów.

Gorący trend

tatuaż
Autor: Fotolia.com
Źródło: fotolia.com
Rok 2015 to prawdziwy powrót lat 90. Znowu nosimy platformy, odkryty brzuch oraz przyklejane tatuaże. Jednakże tym razem w edycji ekskluzywnej – miast kolorowych obrazków, złote i srebrne wzory geometryczne. Metaliczne tatuaże to prawdziwy hit na lato, przede wszystkim plaże i festiwale. Na pierwszy rzut oka prezentują się niczym prawdziwa biżuteria. Jak to funkcjonuje? Tak samo, jak w latach 90 – przylepiamy obrazek na ciało, wacikiem z wodą nacieramy, czekamy moment i już. Tatuaże metaliczne trzymają się ok. 4-6 dni. W jednym zapakowaniu jest parę rozmaitych wzorów. Koszty bez względu od firmy to ok. 30 złotych.

Jeśli Twoją profesją zostało fryzjerstwo, bądź też interesuje Cię stylizacja fryzur, kosmetyki i usługi – warto zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat nowości na rynku.

szeroki asortyment szamponów oczyszczających
Autor: Sten Dueland
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek fryzjerstwa w Naszym kraju zdobywa swoje apogeum. Zjawia się dużo możliwości. Dziś salon fryzjerstwa, to nie tylko centrum, w jakim istnieje okazja do okresowego podcięcia włosów. Układanie fryzur i stylizacja, stała się oddzielną dyscypliną artystyczną, modową i usługi. W dwudziestym pierwszym czasie, wszyscy znacząco bardziej dbają o swój wizerunek i z tego powodu wzrasta zapotrzebowanie na zawodowców i centra stylizowania fryzur.

Które kolory są nadal trendy

moda
Autor: MOHITO
Źródło: MOHITO
Niektórzy zastanawiają się jakie kolory były modne w tym roku i w jakich barwach powinniśmy nosić rzeczy w drugiej połowie roku. Otóż w tym roku mamy przesyt neonów, ale też pudrowe kolory świetnie pasują do różnego typu stylizacji. Tak, więc modne kolory 2014 to można by rzec, każdy kolor poza klasyką, dobrze jest, więc białe, czarne i szare ciuchy zostawić w szafie – w tym roku naprawdę możemy zaszaleć. Obecnie mało kogo zdziwi połączenie czerwieni i fioletu, więc nie bójmy się koloru.

A może kolorowa stylizacja na imprezę?

make-up
Autor: Igor Menezes - Photographer
Źródło: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu karnawałowe imprezy oznaczały czas, w którym przestawały obowiązywać jakiekolwiek zasady i wszystko można było wykonywać odmiennie aniżeli robi się to każdego szarego dnia. Podobnie możesz spojrzeć na imprezowanie także dziś. Również w sytuacji, gdy poszukujesz stylizacji odpowiedniej dla siebie. Codziennie chodzisz elegancko ubrana do pracy? W takim razie w ramach imprezy możesz postawić na barwne imprezowe inspiracje. Jak tego dokonać, ażeby przeobrazić się w najbardziej kolorową personę na parkiecie?