ubiór

Szukamy stroju na szczególną okazję

panna młoda
Autor: TLC
Źródło: TLC
Z pewnością każdy z nas raz na jakiś czas spotyka się z rozmaitymi wyjątkowymi okazjami, kiedy to bardzo ważne staje się wybranie dla siebie ubrania cechującego się naprawdę eleganckim stylem.

Ubranie dla myśliwych – jak je wybierać, by mieć gwarancję komfortu oraz konieczną ochronę przed zimnem?

polowanie
Autor: Andy Arthur
Źródło: http://www.flickr.com
Myślistwo jest sportem z tradycjami, który w przeszłości powszechny był z reguły w wyższych warstwach społecznych. Szlachta naprawdę skwapliwie urządzała wielkie polowania, jakie były pretekstem do towarzyskich spotkań. Aktualnie polowania mają już inny charakter i nie są zarezerwowane tylko dla osób najbogatszych. Oczywiście, kłusownictwo jest karalne, myśliwi bowiem muszą mieć odpowiednie pozwolenia i polować tylko na wskazanych terenach, na których przykładowo jest nadwyżka określonej zwierzyny.

Garderoba nie chce się domknąć a Ty sądzisz, że nie masz się w co ubrać? Podpowiemy, co warto nosić w tym sezonie.

szafa
Autor: Juicy Marketing Sp.J.
Źródło: Juicy Marketing Sp.J.
Zestawienia na co dzień muszą być przede wszystkim praktyczne i dostosowane do naszego trybu życia. Jeśli nie wymusza tego na nas sytuacja czy firmowy dress code, zdecydowanie postawmy na klasyczne ubrania i rzucające się w oczy dodatki - solidne buty, piękne, otulające chusty i dopasowane do całości torby.

Najpopularniejsze sukienki na sezon wiosna-lato

Krótka suknia ślubna
Autor: DAGNEZ
Źródło: abcslubu.pl
Wiosna już przybyła, a wraz z nią nastały słoneczne dni. To bardzo dobry moment, aby pochwalić się swoimi zgrabnymi nogami i rzucić w kąt spodnie. Na okres wiosenno- letni z niecierpliwością wyczekują mężczyźni, aby móc podziwiać kobiece wdzięki. W tym czasie bowiem lubimy odsłonić więcej ciała. A sukienki maximus to strój, który najlepiej podkreśla naszą kobiecość.

Niemalże każdy zwraca znaczną uwagę na temat co jest modne!

skate
Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
Wyłącznie brak własnego stylu jest nieodpowiedni. Zatem zdecydowanie warto ubierać się nieco oryginalniej, bo tak czy siak ubiór odgrywa wielką rolę. Ciężko nie dostrzec, że jeżeli chcielibyśmy jakoś się pokazać, podkreślić własne oblicze, musimy to zrobić za pośrednictwem ubrań.

Tendencje w modzie – w jaki w prostu sposób je śledzić?

pokaz mody
Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Moda – pewnie każda kobieta wariuje na jej punkcie. Aktualnie obserwuje się wielki wzrost zainteresowania właśnie tą dziedziną, sporo ludzi stawia na pracę związaną właśnie z tą branżą. Nic dziwnego, kobiety od dawna interesowały się tendencjami jakie ówcześnie obowiązywały, śledziły magazyny modowe, z rumieńcami na twarzy. Każda z nas chce atrakcyjnie się prezentować, z tego powodu też pragniemy wiedzieć co obecnie jest na topie. Jednak należy brać pod uwagę, iż nie zawsze to, co aktualnie jest modne, będzie na nas ładnie wyglądać, trzeba rozważnie wybierać sobie elementy ubioru tak, żeby nie prezentować się śmiesznie.

Najlepsze obuwie na przyjęcia - nie masz pojęcia, jakie to mogą być?

buty
Autor: Coup d'Oreille
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz z nadejściem wiosny, mnożą się propozycje uczestnictwa w różnego rodzaju przyjęciach. Wesele kuzynki, komunia siostry, nasza matura czy imieniny na świeżym powietrzu. Te wszystkie okazje wymagają konkretnego stroju, kobiety zazwyczaj wybierają sukienki, dobierają dodatki. Jednak jedną z istotniejszych spraw, do której co niektórzy nie poświęcają należytej uwagi, jest dobór odpowiedniego obuwia.

Dzisiejsza moda to połączenie jakości a także komfortowych zakupów

Moda damska
Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Dla mnóstwa osób moda jest szalenie znaczącym elementem życia, na jaki poświęcają sporo czasu. Można to dostrzec choćby przechadzając się kluczową ulicą w mieście, na której spotkamy ludzi wyrażających własną indywidualność właśnie przez ubiór. Potrzeba jednakże zauważyć, że moda w dzisiejszych czasach zaczyna być traktowana już nieco odmiennie.

Sukienki s są łatwo dostępne

wieszaki na ubrania
Autor: Daniel M. Hendricks
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy zaznaczyć co należy nabywać. Nierzadko każdy z nas wie, co okazuje się dla niego najlepsze, w czym świetnie wygląda, a co się z tym wiąże, powiemy także, w co należy inwestować jeśli idzie o nasz ubiór. Dlatego też bardzo często mamy swoje ulubione sklepy, w których wykonamy sprawunki, a także mamy swoich ulubionych projektantów, którzy produkują takie ubrania, jakby były one szyte dokładnie z myślą o nas. Im lepiej wiemy, co chcemy oraz w czym się dobrze czujemy, tym bardziej będziemy usatysfakcjonowani z naszych zakupów.

Buty modnego pana czyli na co patrzeć podczas wybierania obuwia dla eleganckich i nowoczesnych panów.

Buty męskie
Autor: Mack Male
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie jest wiadomym, że u panów jedną z ważniejszych rzeczy, na którą zwracają swoją uwagę panie, są buty. I będzie tu chodzić nie tylko o ich zadbanie, bo to akurat jest sprawą która nie podlega dyskusji, ale także o odpowiednie dobranie ich do ubioru. W zależności od tego, co się na siebie ubrało trzeba również dobrać do tego obuwie, i stylem i, o czym jednak wielu panów trochę zapomina, kolorystyką.