garnitury

Standardowa koszula a może typowy T-shirt – co w obecnym sezonie jest modne, co powinien kupić każdy chłopak

Mężczyzna w garniturze z telefonem
Autor: Zuerichs Strassen
Źródło: http://www.flickr.com
Od zamierzchłych czasów wiadomo, że wyjątkowymi miłośniczkami shoppingu są kobiety. Kiedyś kobiety kupowały ubrania i dla siebie, i dla mężczyzn. W tym momencie przedstawiciele płci męskiej chętnie osobiście wybierają się do salonów mody i wybierają ubrania, które podobają się właśnie im.

Zobacz jakie trendy w modzie męskiej panują w 2014 r.

Pozujący chłopak
Autor: Nikolaus kim
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie sporo facetów chce na co dzień wyglądać modnie i elegancko. Czasy, kiedy mężczyzna miał w swojej szafie tylko jeansy i kilka podkoszulków na szczęście zazwyczaj są już jedynie wspomnieniem.

Jakie trendy w modzie męskiej będą dominować w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Autor: Digel
Źródło: Digel
Nie tylko kobiety uwielbiają modnie się ubrać na każdą okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn niejednokrotnie są lepiej wyposażone niż ich partnerek. Mężczyźni, tak jak i kobiety bardzo o siebie dbają. Manicure, regularne przycinanie włosów u fryzjera a także w klubach fitness wieńczą perfekcyjnie dobrane do stylu garderobą. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na które sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej mody?

Jakie stylizacje w garderobie dla mężczyzn będą zauważalne w tym roku?

Moda męska na karnawał
Autor: Digel
Źródło: Digel
Nie tylko kobiety uwielbiają stylowo się ubrać na każdą okazję. Szafy panów niejednokrotnie są lepiej zaopatrzone niż pań. Panowie, tak jak i panie niezmiernie o siebie dbają. Manicure, regularne przycinanie włosów u fryzjera a także w siłowni koronują doskonale dopasowaną do stylu ubrania. A jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej mody?

Ubrania dla mężczyzny

Manekin
Źródło: http://pixabay.com
Nie tylko kobiety kochają stroić się bez względu na okazję. Kolekcje odzieży panów często są lepiej wyposażone niż pań. Mężczyźni, tak jak i kobiety niezmiernie o dbają o swój wygląd. Kosmetyka, regularne zmiany uczesania u fryzjera a także w klubach fitness zwieńczają perfekcyjnie dobrane do swojego stylu ciuchy. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą królowały w tym roku? Na jakie sezony stworzyli już światowi dyktatorzy męskiej mody?