płaszcz

Szaliki, czyli ozdabiające strój klasyczne akcesoria

apaszka
Autor: otto.pl
Źródło: otto.pl
Bez względu od pory roku, warunków atmosferycznych, okazji szaliki, apaszki i chusty są często pożądanymi dodatkami wzbogacającymi damski i nie tylko strój. Są to różnego typu: szale, szaliki (jedwabne, kaszmirowe, bawełniane, wełniane, jedwabiu, kaszmiru czy z wełny), chusty, chustki, apaszki, rękawiczki, kapelusze, czapki, paski i różnego typu biżuteria.

W co modnego ubrać się nadchodzącej jesieni?

Jesienna kolekcja House
Autor: House
Źródło: House
Według propozycji największych kreatorów mody można bawić się do woli. Łączymy wszystko, nawet cętki, paski zebry, printy, kwiaty oraz malarskie desenie.
Trzeba niemniej przyznać, że wprawa trafnego dostosowania ubioru do pory jesiennej wymaga istotnej wiedzy oraz rozległej dawki kreatywności, przede wszystkim jeśli chodzi o modę męską. Niemniej jednak, już kilka sprytnych sztuczek może sprawić, że dzięki dopasowaniu modnych ubrań w dużym stopniu zyskamy na ogładzie.

Jakie stylizacje w garderobie dla mężczyzn będą zauważalne w tym roku?

Moda męska na karnawał
Autor: Digel
Źródło: Digel
Nie tylko kobiety uwielbiają stylowo się ubrać na każdą okazję. Szafy panów niejednokrotnie są lepiej zaopatrzone niż pań. Panowie, tak jak i panie niezmiernie o siebie dbają. Manicure, regularne przycinanie włosów u fryzjera a także w siłowni koronują doskonale dopasowaną do stylu ubrania. A jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony wymyślili światowi dyktatorzy męskiej mody?