ozdoby

Krzyżyk zrobiony z czystego srebra nie tylko symbolem wiary!

srebrny krzyżyk
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Krzyż przede wszystkim kojarzy nam się wraz z Bogiem oraz wierzeniem w niego. Bywa to symbol, który odnajdziemy w praktycznie każdym zakątku naszego globu - nie zadziwia więc fakt, że dla wielu jest on swoim osobistym znakiem wiary, który to najczęściej nosi się na własnej szyi, jak najbardziej blisko swojego serca.

W jaki sposób zdobyć oryginalną biżuterię - porady dla miłośników biżuterii ręcznie robionej

Biżuteria Natalii Jaroszewskiej
Autor: K.Łebska
Źródło: K.Łebska
Mnóstwo osób lubi olśniewającą i wspaniale wyprodukowaną biżuterię – szczególnie kiedy jest ręcznie wykonana. Misterny wirewrapping, wyplatane bransoletki, ozdoby skórzane lub wykute, a może prawdziwe cuda z modeliny? Możliwości jest nieprzeciętnie niemało i dlatego na pewno dobrze jest z nich korzystać, gdy da się uzyskać ładną i oryginalną biżuterię. Robienie biżuterii jest współcześnie wysoce popularne ze względu na istnienie ogromnej ilości sposobów wykonywania , a także modę na coś niepowtarzalnego. Interesującym zjawiskiem jest też rosnąca popularność biżuterii handmade dla mężczyzn – dla przykładu częstych bywalców festiwalów fantasy, rekonstruktorów historycznych, aktorów , a także cosplayerów.

Biżuteria dla eleganckich pana

sygnet
Autor: Steve
Źródło: http://www.flickr.com
Biżuteria jeszcze do niedawna kojarzona była tylko i wyłącznie z damami. Pierścionki, wisiorki były swego rodzaju znakiem rozpoznawczym pozycji jaki w danej grupie nosząca je kobieta zajmowała. No i niekwestionowanie przydawały - tak jak obecnie - uroku noszącej je damie.

Moda w wyborze kamieni szlachetnych u jubilera

Biżuteria diva
Autor: diva
Źródło: diva
Kamienie szlachetne nade wszystko doceniają sobie panie. I to dokładnie dla nich złotnicy mają przystosowaną ogromnie zachęcającą propozycję handlową. Z powodu tego, każdorazowo, każda przedstawicielka płci pięknej, która pozostaje miłośniczką biżuterii ma okazję wyselekcjonować dla siebie cokolwiek oryginalnego. Coś, co nie jest jedynie samo w sobie interesującą ozdobą, ale również i wyróżni charakter konkretnej kobiety.

Biżuteria sutasz

Komplet biżuterii Kate&Kate
Autor: 38PR
Źródło: 38PR
Od kilku miesięcy popularność zyskuje biżuteria tworzona ręcznie. Można znaleźć jej tyle rodzajów, że naprawdę mamy w czym wybierać. Nieważne czy uwielbiamy biżuterię w klimacie orientalnym, hippisowskim czy może niezwykle eleganckie dodatki, z pewnością znajdziemy coś w sam raz dla nas. Szczególne zainteresowanie w ostatnim sezonie wzbudzają ozdoby, do których wykonania wykorzystuje się sutasz.