garnitur

Moda dla prawdziwych mężczyzn - gustowne garnitury oraz stylowe koszule

elegancki mężczyzna
Autor: Ludovic Bertron
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu mężczyzn lubi ubierać się na sportowo, jeszcze inni wolą luźny, powszedni styl, który składa się na przykład z jeansów, swetra, bluzy lub koszulki. Jednakże wszelki mężczyzna, niezależnie od swojego powszedniego stylu, ma obowiązek mieć w swojej garderobie również gustowne, atrakcyjne ubrania, takie jak na przykład choćby stylowe marynarki czy koszule do garnituru. Mówi się, że w szafie prawdziwego mężczyzny winien znajdować się choć jeden garnitur.

Śliskie zagadnienie: biżuteria dla mężczyzn

biżuteria dla mężczyzn
Autor: RAHUL GS
Źródło: http://www.flickr.com
Przede mną trochę kontrowersyjny temat - biżuteria dla mężczyzn. Materia pełna raf i mielizn. Wielu mężczyzn po zobaczeniu podobnego połączenia frazeologicznego mogłoby popaść jeśli nie w przerażenie (bo przecież prawdziwy facet niczego się nie boi) to przynajmniej w zakłopotanie. Ci panowie którzy mają zamiłowanie do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a nawet nad zamianą ról społecznych jaka niewątpliwie się dokonuje w naszym społeczeństwie.

Ubrania męskie

Autor: DIGEL
O modzie męskiej do jakiegoś czasu słychać było o wiele rzadziej niż o tej dla kobiet. Na dzień dzisiejszy ten proces ulega zmianie. Coraz większą wagę przywiązuje się do tego, co pokazywane jest w salonach mody dla mężczyzn. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, przedmioty które są tam pokazywane dla mężczyzn i kobiet są zwykle dość nietypowe i niejednokrotnie nie nadają się do noszenia w życiu codziennym.

Jak korzystnie się zaprezentować na rozmowie o pracę i na co dzień?

Moda dla mężczyzny
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Ubrania również panom mogą sprawić zakłopotanie. Też chcą mieć swój styl. Co istotne, liczy się dla nich dopasowanie i poczucie komfortu w danym stroju. Za to sen z powiek spędzają im tak ważne wydarzenia, jak na przykład rozmowa o pracę. W jaki sposób się wtedy ubrać?

Odpowiednia odzież do pracy

kobieta w drodze do pracy
Autor: Sascha Kohlmann
Źródło: http://www.flickr.com
Sukienki są doskonałe na każdą okazję, gdy założymy do nich bolerko i buty na szpilce, przemienią nas w niezależne bizneswoman, natomiast, gdy włożymy dżinsową kurtkę oraz płaskie obuwie, możemy śmiało wybrać się z przyjaciółką na spacer.