złoto

Jak kupować biżuterię, na jakie rzeczy zwrócić uwagę? Która biżuteria jest godna polecenia? Jakie są rodzaje biżuterii?

perły
Autor: Carodean Road Designs
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek wyrobów jubilerskich oraz biżuterii sztucznej rozszerza się w Polsce bardzo szybko. Widoczny jest ciągły wzrost sprzedawanych artykułów. Rozwija się sprzedaż amatorska, rynek wyrobów hand-made czy wyjątkowych rozwiązań. Punkty sprzedaży widoczne prawie na każdym rogu, biżuteria natomiast znajduje się w stałym asortymencie wielu znanych sklepów z odzieżą.

Obrączki ślubne, jak poradzić sobie z wyborem?

Obrączki
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Dzień ślubu to wyjątkowy moment dla większości z nas. Wymarzony i niepowtarzalny. Albowiem owe wydarzenie odgrywa istotną rolę w naszym życiu, dobrze jest przemyśleć każdy wbrew pozorom nieistotny szczegół – zaczynając od wybrania jak właściwej sali weselnej oraz smacznego menu, skończywszy na najlepszym zespole muzycznym.

Śliskie zagadnienie: biżuteria dla mężczyzn

biżuteria dla mężczyzn
Autor: RAHUL GS
Źródło: http://www.flickr.com
Przede mną trochę kontrowersyjny temat - biżuteria dla mężczyzn. Materia pełna raf i mielizn. Wielu mężczyzn po zobaczeniu podobnego połączenia frazeologicznego mogłoby popaść jeśli nie w przerażenie (bo przecież prawdziwy facet niczego się nie boi) to przynajmniej w zakłopotanie. Ci panowie którzy mają zamiłowanie do filozofowania być może zamyśliliby się nad kondycją współczesnych mężczyzn a nawet nad zamianą ról społecznych jaka niewątpliwie się dokonuje w naszym społeczeństwie.