temperatura

Jaką kupić odzież dla naszej pociechy,aby było modnie i wygodnie? Co jest najbardziej ważne?

Moda dziecięca
Autor: Katie Lips
Źródło: http://www.flickr.com
Niemowlęta oraz najmniejsze dzieci są bardzo, na pewno zdecydowanie bardziej niż starsze dzieci, narażone na działanie różnych temperatur. Dlaczego? Zwyczajnie, u takiego małego dziecka występuje tak naprawdę znaczna powierzchnia skóry w odniesieniu do masy ciała, więc większa powierzchnię może wchłonąć i utraty ciepła. Jednocześnie, temperatura optymalna jest prawie taka sama jak u dorosłego, stąd więc ubrania nie powinny za bardzo różnić się od Twojego.

Które akcesoria są niezbędne w zimie

zima
Autor: Midland
Źródło: Midland
Nie żyjemy w klimacie tropikalnym lub chociaż na ciepłych rejonach naszego kontynentu. Niestety,zima u nas jak najbardziej występuje i musimy, jako co roku schować krótkie spodenki do szafy, a zamiennie wyciągnąć ciężkie zimowe sprzęty. Kurtki, czapki i rękawiczki. Skupmy się na tych ostatnich.

Buty letnie - sprawdź ofertę

sandały
Autor: Clarks
Źródło: Clarks
Lato jest specyficznym czasem, wymagającym określonego stroju. W polskich warunkach w większości przypadków czas ten bywa bardzo gorący, z temperaturą powyżej 30 stopni. Równocześnie polskie lata niekiedy są także deszczowe i wilgotne, mimo że to zdarza się o wiele rzadziej niż upalna pogoda. Z tej przyczyny do lata trzeba się starannie przygotować.