koszulki

Moda dla prawdziwych mężczyzn - gustowne garnitury oraz stylowe koszule

elegancki mężczyzna
Autor: Ludovic Bertron
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu mężczyzn lubi ubierać się na sportowo, jeszcze inni wolą luźny, powszedni styl, który składa się na przykład z jeansów, swetra, bluzy lub koszulki. Jednakże wszelki mężczyzna, niezależnie od swojego powszedniego stylu, ma obowiązek mieć w swojej garderobie również gustowne, atrakcyjne ubrania, takie jak na przykład choćby stylowe marynarki czy koszule do garnituru. Mówi się, że w szafie prawdziwego mężczyzny winien znajdować się choć jeden garnitur.

Modnie czyli jak? - interesujące wskazówki dotyczące stylizacji

moda
Autor: Chris Marchant
Źródło: http://www.flickr.com
Moda niejedno ma imię i na pewno każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę. Wystarczy wyjść na ulicę, aby przekonać się, iż każdy człowiek ma w praktyce inny sposób ubierania się i nie wszystko przypadnie do gustu komuś, kto ma inne doświadczenia, inny wiek, poglądy i inaczej patrzy na świat. Jeśli zawsze chcemy cieszyć się świetnym wyglądem, to najlepiej zrobimy, jeśli postawimy na klasyczne rozwiązania w naszej szafie. Są one optymalnym pomysłem, z jakiego nigdy nie trzeba będzie rezygnować.

Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Koszulka z nadrukiem
Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu ludzi lubi patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. Z tej przyczyny ubiór stanowi istotny element w postrzeganiu naszej osoby.