pogoda

Razem z przyjściem lata koniecznie pomyśl o zakupie okularów przeciwsłonecznych!

okulary
Autor: Maxime Raphael
Źródło: http://www.flickr.com
Dla znacznej części osób okres letni jest jednym z milszych w roku. Posiadamy okazję cieszyć się śliczną pogodą i, co za tym następuje, bogactwem przyrody. W tym okresie powinno się jednak pamiętać o stosownym zabezpieczeniu przed ostrym promieniowaniem słonecznym.

Po raz kolejny na ulicach królują niezawodne i stylowe aktówki męskie, które są idealne na każdą okazję

mężczyzna
Autor: Barbro Andersen
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz ze wzrostem temperatury, wzrasta również ilość osób jakie zdołamy zauważyć na ulicy, na plantach czy jadących na hulajnodze. Temu wszystkiemu sprzyja ładna, słoneczna pogoda, która pobudza wszystkich do wyjścia. W tym samym czasie możemy zacząć podpatrywać co danego roku jest trendy i w co powinno się zainwestować, aby po kilku dniach tego nie żałować.

W jaki sposób zdecydować się najlepsze buty

buty trekkingowe
Autor: Susanne DaDavidsson
Źródło: http://www.flickr.com
Spacer po górach jest jedną z najlepszych form relaksowania się oraz odpoczynku w czasie długiego wakacyjnego urlopu albo weekendowego wypadu poza miasto. Istotne jest dodatkowo też to, że raczej są to zajęcia nie potrzebujące większego nakładu pieniędzy oraz specjalistycznych przygotowań. Rzecz jasna warto mieć porządne buty trekkingowe męskie, zaopatrzone w gruby protektor i lekką ale solidną cholewkę.

Bielizna termoaktywna – co to jest?

snowboard na śniegu
Autor: Gavin Craigie
Źródło: http://www.flickr.com
Mieszkam w terenach podgórskich. Dla mnie rozległy krajobraz zielonych trójkątów za oknem, zasnutych mgłą o świcie, to codzienność. Co w ogóle nie oznacza nudy – gdy dosięgasz wzrokiem gór nie potrzeba ci już odbiornika telewizyjnego, starczy odrobina uwagi. I mamy pokaz! Rano bywa, że mgiełka podnosi się niby kurtyna w teatrze. Legendarną jest opinia, że górale umieją w sposób intuicyjny przewidywać aurę.