kolory

Krzyżyk zrobiony z czystego srebra nie tylko symbolem wiary!

srebrny krzyżyk
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Krzyż przede wszystkim kojarzy nam się wraz z Bogiem oraz wierzeniem w niego. Bywa to symbol, który odnajdziemy w praktycznie każdym zakątku naszego globu - nie zadziwia więc fakt, że dla wielu jest on swoim osobistym znakiem wiary, który to najczęściej nosi się na własnej szyi, jak najbardziej blisko swojego serca.

Modny mężczyzna przez cały rok

Modny mężczyzna
Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesny mężczyzna to ten, który potrafi interesująco się ubrać. Dawniej moda męska była bardziej standardowa, jednak dziś sytuacja bardzo uległa zmianie. moda męska to bogata oferta, przeznaczona dla współczesnego klienta. W gazetach lifestylowych można znaleźć liczne tipy na temat tego, w jaki sposób dobrze się ubierać, jak również informacje ze świata mody. Znane marki tworzą obszerne kolekcje przeznaczone dla mężczyzn w różnym wieku i na każdy kolejny sezon.

Jakie są inspiracje w modzie na wiosnę i lato?

modni mężczyźni
Autor: Andreas Lehner
Źródło: http://www.flickr.com
Każdego sezonu i co rok zmienia się moda męska oraz moda kobieca. Wiosenne stylizacje mogą, ale nie muszą pozostać, tak samo jak trendy na lato albo na jesień. Panie z wielu krajów od dawna bezustannie bardzo się starają nadążyć za ewoluującymi wzorcami. Jedne wybrały uniwersalną metodę wybierania z najnowszych propozycji tylko tego, co naprawdę im pasuje i może sprawdzić się przez dłuższy czas. Inne przebierają się co sezon w kogoś innego i rozbijają budżet przez coroczne wymiany zawartości garderoby, lecz ostatecznie i tak nie są zadowolone z tego co mają do ubrania.

Gustowna bielizna na najbliższy sezon

Plażowy trend: Black & white
Autor: bodylook.pl
Źródło: bodylook.pl
Nadchodzą urlopy, więc pojawia się stare pytanie – co założyć na plaży? Które stroje kąpielowe są aktualnie w modzie? Jakie kroje bielizny są w te wakacje trendy? Jak ukryć krągłe kształty? Znajdziesz odpowiedzi, czytając ten króciutki artykuł.