skóra

Trudna sztuka nakładania perfum. Czy robisz to w odpowiedni sposób? Z jakiego powodu nie?

Perfumy
Autor: MahPadilha
Źródło: http://www.flickr.com
Perfumy są uzupełnieniem całej kreacji. Dzięki nim możemy czuć się wyjątkowo powabnie. Każda z kobiet ma w swojej łazience co najmniej jeden flakonik z ukochanych zapachem. Podstawowe pytanie brzmi zatem czy potrafimy z nich odpowiednio korzystać? Nawet jeżeli jesteśmy przekonani, że tak, może być zupełnie odwrotnie. Z jakiego powodu?

Buty creepersy efektownym dodatkiem do każdej stylizacji

modne buty na wiosnę
Autor: Solo Femme
Źródło: Solo Femme
Buty, obok torebek i biżuterii, to jedne z najistotniejszych akcesoriów do naszej garderoby, określające nas i podkreślające nasz styl. Zależnie od charakteru naszej stylizacji mamy możliwość włożyć gustowne szpilki albo czółenka, niezobowiązujące klapki lub sandałki, szykowne mokasyny czy wygodne sztyblety.

Hurtownia galanterii skórzanej – jakie wyroby można znaleźć w jej asortymencie i mieć na uwadze w czasie zakupów?

Torebki skórzane
Autor: Ajtner
Źródło: Ajtner
Galanteria skórzana od wielu lat cieszy się bardzo bardzo dużą popularnością wśród klientów. Czemu? Najczęściej ze względu na fakt, że wyroby ze skóry cechują się świetną jakością oraz są nadzwyczaj wytrzymałe. Ponadto, są zawsze modne oraz prezentują się elegancko.

W jaki sposób zamówić modną torebkę?

torebka
Autor: Ballin
Źródło: Ballin
Torebka to jeden z tych gadżetów, który dla każdej kobiety ma duże znaczenie. Asortyment na rynku jest bardzo szeroki i łatwo o nieodpowiedni zakup, w czasie którego kierujemy się tylko kwestiami stylistycznymi. Takich spontanicznych decyzji trzeba jednakże unikać, jako że torebka, poza satysfakcjonującą prezencją, musi również być funkcjonalna. Jak w takim razie ją wybrać, by mieć pewność, że będzie się właściwie sprawowała?

Dodatki must have

Torebka dopełnieniem stylizacji
W nowym tysiącleciu moda może dostarczyć każdej z pań dużej ilości rewelacyjnych inspiracji. Dlatego dobrze przynajmniej czasem prześledzić najnowsze eventy w modzie – dzięki temu można chociażby odkryć, że pewne prawie zapomniane części ubioru wracają do łask.